Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

DĚTSKÝ DEN MINISTERSTVA VNITRA

V neděli 14. září 2014 se v areálu Centra sportu v pražské Stromovce uskutečnil první ročník slavnostní akce Dětský den Ministerstva vnitra s podtitulem „Potkej své hrdiny“. A jako u každé zajímavé a poutavé akce, nemohl ani zde chybět medvěd HARIBO!

Patronkou a tváří této akce pro rok 2014 se stala olympijská vítězka v kulové střelbě Bc. Kateřina Emmons, která se pyšní celou řadou sportovních úspěchů, mimo jiné zlatou, stříbrnou i bronzovou medailí z olympijských her.

Akce nabídla účastníkům všech věkových kategorií spoustu zajímavých zážitků – ukázky z jednotlivých sportovních odvětví, autogramiádu sportovců s možností pořízení společných fotografií, řadu soutěžních her na téma hasiči a policie, sportovní vyžití, ukázky policejního zásahu, ukázky výcviku cvičení psů a koní, přehlídku policejní a hasičské techniky, malování na obličej, skákací hrad, vystoupení Hudby hradní stráže a Policie ČR a další zajímavé aktivity.

Všem děkujeme za účast a těšíme se na další akce s vámi! Snad nám příště bude více přát počasí...

FOTOGALERIE "DĚTSKÝ DEN MINISTERSTVA VNITRA"

MIRAKULUM A MEDVĚD HARIBO

V sobotu 14. 6. 2014 přijel náš medvěd HARIBO s celým promotýmem do skvělého rodinného parku MIRAKULUM v Milovicích a užil si tu s téměř 2.500 návštěvníky spoustu zábavy a krásného počasí!

Všem děkujeme za účast a těšíme se na další podobně vyvedenou akci!

FOTOGALERIE "MIRAKULUM A MEDVĚD HARIBO"

DĚTSKÝ DEN V KUTNÉ HOŘE

V sobotu 24. 5. 2014 proběhl v Kutné Hoře ve spolupráci s velkoobchodem Unikom Den dětí!

Přišla spoustu dětí, které mohly v rámci pestrého programu vyzkoušet mimo jiné i náš skákací hrad, potkat se s medvědem HARIBO a ochutnat některý z našich skvělých výrobků.

Děkujeme za účast a těšíme se na další setkání!

FOTOGALERIE "DEN DĚTÍ V KUTNÉ HOŘE"

MEDVĚD HARIBO NA DIVOKÉM ZÁPADĚ

V neděli 1.6.2014 proběhl v Šiklově Mlýně Den dětí s HARIBO!

Návštěvníci mohli zhlédnout malou ochutnávku Velké zvířecí show, kterou chystá Šiklův Mlýn na nadcházející léto. Při předvedené Psí show viděly děti ukázku výcviku a dokonce se samy mohly zapojit do rychlostního závodu v prolézání tunelem, kde soutěžily s novým westernovým psím kamarádem.

V programu nechyběla ani jedinečná westernová show s ukázkami kovbojského umění, kde děti hrají o hodnotné ceny od firmy HARIBO, a samozřejmě také humorné divadlo o karbaníkovi Jimovi, kterému se podařilo prohrát veškerý lup, ještě než ho stihl předat svým kumpánům. A jak už to na westernu bývá i zde nebyla nouze o pořádné přestřelky, rvačky a výbuchy.  To vše pak doplnily atrakce, které byly otevřené po celý den, stejně jako soutěže o sladkosti HARIBO.

FOTOGALERIE "DEN DĚTÍ S HARIBO - ŠIKLŮV MLÝN"

S KOČÁRKEM (A MEDVĚDEM) PRAHOU

Ve středu 21. 5. 2014 proběhla v pražských Žlutých lázních již po šesté jedinečná akce "S kočárkem Prahou" určená (nejen) pro těhotné a maminky s dětmi.

A kde jsou děti, tam musí být i náš medvěd HARIBO! Jako vždy rozdával dětem sladkosti, fotil se s nimi a všichni si užili spoustu zábavy!

Účast byla, stejně jako v minulých letech, vysoká. Díky hezkému počasí se ve Žlutých lázních sešlo na 5.000 účastníků.

Všem děkujeme a těšíme se na další ročník!

FOTOGALERIE "S KOČÁRKEM PRAHOU 2014"

DEN MATEK S FIRMOU HARIBO NA ZÁMKU LOUČEŇ

V neděli 11. 5. 2014 proběhla na zámku Loučeň akce ke Dni matek a HARIBO u toho samozřejmě nemohlo chybět! ;-)

Celý den jste v zámeckém parku mohli potkat medvěda HARIBO, mohli jste navštívit náš skákací hrad nebo ochutnat některý z našich výrobků. I když nám počasí zrovna nepřálo, nálada byla báječná a děti i rodiče odcházeli domu s úsměvem.

Pokud chcete i vy potkat medvěda HARIBO, přijďte 21. 5. 2014 do pražských Žlutých Lázní na akci S kočárkem Prahou! :-)

FOTOGALERIE "DEN MATEK NA ZÁMKU LOUČEŇ"

NEWSLETTER

Newsletter

Vždy ty nejaktuálnější informace díky bezplatnému newsletteru HARIBO!

Používáte zastaralou verzi prohlížeče. Proveďte prosím aktualizaci prohlížeče, aby bylo možno tuto webovou stránku správně zobrazit.