Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

Reklamní výstup s medvědí silou - HARIBO zaznamenává rekordní hodnoty

Úspěšná reklamní poselství musejí být jednoduchá. A zákazníci by měli být schopni tato reklamní poselství bez dlouhého přemýšlení spojit s příslušnými výrobky a jejich výrobci. Z tohoto hlediska zřejmě neexistuje žádná jiná firma, která by byla úspěšnější než HARIBO. „HARIBO macht Kinder froh und Erwachsene ebenso“ – 98 % všech spotřebitelů zná tento slogan firmy HARIBO! V  anketách při uvedení nejrůznějších značek výrobců cukrovinek) uvedlo 98,9 % konzumenzů, že znají značku HARIBO. Dokonce i v anketách bez uvedení značek uvedlo na 87,3 % dotazovaných, že znají značku HARIBO – to jsou rekordní hodnoty.

Takové hodnoty, týkající se povědomí o značce nelze odůvodnit ani výjimečně úspěšným reklamním partnerstvím s velice oblíbeným televizním moderátorem Thomasem Gottschalkem, které běží od roku 1991. Navíc se jedná o velice stabilní a dlouholetý vztah: v roce 2005 to bylo díky 14 letům trvání nejdelší reklamní partnerství mezi podnikem a oblíbenou osobností na celém světě – rekord, který byl oficiálně potvrzen  Guinnessovou knihou rekordů. Silný argument, proč toto partnerství udržovat i nadále.

Používáte zastaralou verzi prohlížeče. Proveďte prosím aktualizaci prohlížeče, aby bylo možno tuto webovou stránku správně zobrazit.