Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

2007 - ZLATÍ MEDVÍDCI HARIBO slaví 85. narozeniny!

K 85. narozeninám dostali ZLATÍ MEDVÍDCI novou recepturu, nový design sáčku a jednotný radostný úsměv! Jako šestá příchuť bylo přidáno jablko.

Oslavy výročí měly podobu celostátní letní propagační akce konané pod heslem  „ZLATÍ MEDVÍDCI jsou ovocnější!“

2007 - Chamallows - ten nejjemnější pěnový cukr

V polovině roku 2007 přešly všechny výrobky značky Dulcia pod novou značku HARIBO Chamallows. V oblasti cukrovinek z pěnového cukru tak byla konečně zaručena celosvětová jednotnost značky.

Firmu Dulcia (lat. jemný, sladký) založil v roce 1950 Grégorius Nuyts v belgickém městě Deurne. V roce 1962 se podnik přestěhoval do Kontichu, kde jej dále vedly čtyři děti zakladatele firmy. O deset let později zničil výrobní haly obrovský požár. Ve velmi krátké době je ale továrna znovu vybudována a vybavena na svou dobu nejnovější výrobní technikou a nejmodernějšími stroji.

Pro spotřebitele se po začlenění firmy Dulcia do firemní skupiny HARIBO v roce 1996 ale příliš mnoho nemění. HARIBO tradičně zaručuje vysokou kvalitu produktů vyráběných v Belgii, které od roku 2007 nesou název HARIBO Chamallows. Dodávkami surovin jsou pověřeni pouze certifikovaní dodavatelé a výrobní proces je přísně kontrolován.

Název značky HARIBO Chamallows je tedy i nadále označením pěnových cukrovinek té nejvyšší kvality!

VÝROBA

Fruchtgummi Herstellung

Jak se dostanou Zlatí medvídci až do sáčku?

Chci se dozvědět více...

Používáte zastaralou verzi prohlížeče. Proveďte prosím aktualizaci prohlížeče, aby bylo možno tuto webovou stránku správně zobrazit.