Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

2009 - rok vzestupů a pádů

světlo světa spatřili ŠŤAVNATÍ ZLATÍ MEDVÍDCI

ŠŤAVNATÍ ZLATÍ MEDVÍDCI s podílem 22 % ovocné šťávy a šťavnatou měkkou konzistencí jsou obohacením řady výrobků. Existují v příchutích jablko, hruška, malina, broskev, limetka a černý rybíz. V létě 2009 je výrobek vyznamenán potravinářskou cenou „HIT 2009“ der LEBENSMITTEL PRAXIS.

Následují další vyznamenání:
„Nejúspěšnější inovace výrobku2009“, potravinářský odborný časopis „Best of Vending“ (2009 a 2010), Convenience Shop  „Bestseller 2009“, odborný časopis pro obchod s potravinami „Top Marke 2010“, potravinářské noviny „Hit 2010“, LEBENSMITTEL PRAXIS

Další potvrzení kvality.

ve věku 83 let umírá Paul Riegel

Spoluvlastník Paul Riegel zemřel náhle a neočekávaně v srpnu 2009. Paul Riegel, který převzal po válce společně s bratrem Dr. Hansem Riegelem firmu svého otce, ve firmě HARIBO odpovídal za výrobu a techniku. Jako zkušený technik vyvinul sám mnoho strojů a převedl je do praxe ve vlastní výrobně. K jeho nejznámějším objevům patří stroj na balení lékořicových šneků.

V regionu Bonnu a nejen tam se Paul Riegel angažoval v četných sociálních projektech a organizacích.

S ohledem na budoucnost podniku převedl již své podíly již dávno před svou smrtí do firmy Paul-Riegel-Holding, kterou dále vedou jeho děti.

Dr. Hans Riegel byl povýšen do Řádu čestné legie

Francouzské ministerstvo zahraničních věcí jmenovalo Dr. Hanse Riegela rytířem Čestné legie, což je pocta, které se do té doby dostalo jen několika málo zahraničním osobnostem. Vyznamenání „Čestné legie“ začal udělovat císař Napoleon

2009 - Dr. Hansi Riegelovi bylo propůjčeno vysoké státní vyznamenání Rakouské republiky

Dne 27. prosince 2009 propůjčil první zástupce zemského hejtmana, pan Hermann Schützenhöfer, řediteli firmy HARIBO, panu Dr. Hansi Riegelovi, „Velké zlaté čestné vyznamenání Rakouské republiky“ (Das große goldene Ehrenzeichen der Republik Österreich) za dlouholetou angažovanost v Rakousku a pro Rakousko.
 
Společnost HARIBO Rakousko se sídlem v Linci vyrábí pro trhy v Rakousku, Švýcarsku a východoevropských zemích celou řadu cukrovinek z portfólia HARIBO. Známé reklamní slogany byly natočeny ve spolupráci s reklamním partnerem HARIBO, bavičem Thomasem Gottschalkem, v krásné oblasti Štýrska.

Dr. Hans Riegel byl viditelně potěšen tímto vyznamenáním a během své děkovné řeci pronesl mimo jiné: „Mohu hovořit o Rakousku jako své druhé vlasti, kterou jsem si zamiloval".

Dr. Hans Riegel byl až do své smrti v říjnu 2013 jednatelem obchodní skupiny HARIBO se sídlem v Bonnu. Značka HARIBO byla zavedena na rakouský trh v roce 1977 – nejprve jen jako distribuční společnost a poté, co firma HARIBO získala v roce 1989 firmu Panuli Bonbon Ges.m.b.H. v Linci, byla pod názvem HARIBO LAKRITZEN Hans Riegel Betriebsgesellschaft mbH započata vlastní výroba.

Dr. Hans Riegel pokračuje v budování svého rodinného podniku HARIBO do podoby předního světového výrobce cukrovinek z ovocného želé a lékořice.

HARIBO je mobilní

Jako vůbec první výrobce cukrovinek uvedla firma HARIBO v roce 2009 prostřednictvím app-store svou on-line aplikaci ZLATÍ MEDVÍDCI. Ta však nezůstala dlouho jedinou aplikací firmy HARIBO, protože právě i díky jejímu velkému úspěchu byly brzy vyvinuty a veřejnosti představeny další vlastní aplikace.

VÝROBA

Fruchtgummi Herstellung

Jak se dostanou Zlatí medvídci až do sáčku?

Chci se dozvědět více...

Používáte zastaralou verzi prohlížeče. Proveďte prosím aktualizaci prohlížeče, aby bylo možno tuto webovou stránku správně zobrazit.