Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

2010 – Na plný plyn vstříc 21. století!

HARIBO hlásí návrat do motoristického sportu

Po dlouholeté úspěšné účasti na mezinárodních automobilových závodech v letech 1970 až 1994 se firma HARIBO v roce 2010 vrátila společně s týmem Manthey na závodní dráhu.

Oba nové vozy Porsche 911 GT3 R a GT3 Cup S v designu HARIBO zapůsovily se svými pilotními týmy nejen při 24 h závodech na norimberském okruhu, ale také při mistrovství na dlouhé tratě VLN (Veranstaltergemeinschaft Langstreckenpokal Nürburgring).

Noviny specializované na potraviny „Lebensmittel Zeitung“ vyznamenaly HARIBO „Zlatým cukrovým kloboukem 2010“!

Ocenění za vynikající výkony. „Lebensmittel Zeitung“ uděluje „Zlatý cukrový klobouk 2010“ za zvláště vynikající výkony v potravinářském průmyslu!

„Zlatý cukrový klobouk“ je vyznamenání v této branži, které se uděluje jednou ročně podnikům a osobnostem v potravinářském průmyslu. Porota tvořená vysoce kvalifikovanými odborníky volí nositele ceny podle následujícího kritéria:

  • Vyznamenání se uděluje za podnikatelský nebo osobní výkon, který má velký vliv s trvalými účinky na celkový vývoj tohoto průmyslového odvětvi.

Udělení tohoto vyznamenání je pro HARIBO prvotřídním potvrzením dlouholeté jedinečné historie!

90 let HARIBO

„HARIBO chutná malým, stejně tak i dospělým“. Kdo by neznal tento světově známý slogan? Již 90 let historie má za sebou dne 13. prosince 2010 dnes globálně fungující podnik HARIBO.

Seznamte se s milníky rodinného tradičního podniku s jedinečnou úspěšnou historií. Získejte více informací o mezinárodně pestré rozmanitosti produktů, o úspěšném koncernu s legendární věrností zákazníka a vynikající kvalitou výrobků.

Skutečně jedinečné dějiny firmy, které nás určitě ještě i v 21. století překvapí nejednou novinkou!

VÝROBA

Fruchtgummi Herstellung

Jak se dostanou Zlatí medvídci až do sáčku?

Chci se dozvědět více...

Používáte zastaralou verzi prohlížeče. Proveďte prosím aktualizaci prohlížeče, aby bylo možno tuto webovou stránku správně zobrazit.