Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

2011 – Modernizujeme mílovými kroky

Nová podoba www.haribo.com - Planet HARIBO se mění na HARIBO CITY

Po osmi úspěšných letech mizí Planet HARIBO do dálek vesmíru, a vytváří tak prostor pro moderní 3D městskou čtvrť plnou fantazie: HARIBO City.

Zábava, informace a nakupování: Jedinečná internetová platforma pro celou rodinu – věrná heslu: „HARIBO chutná malým, stejně tak i dospělým“.

Nejvyšší kvalita, tradice, trendy, a především dynamické vystupování odpovídající době – za to značka HARIBO ručí již přes 90 let. Nová internetová prezentace tyto pojmy realizuje geniálním způsobem na třech platformách: Corporate Website, multimediální online svět zážitků HARIBO CITY stejně jako novodobý systém HARIBO-Online-Shop

Perfektní komunikace online, optimální prezentace podniku stejně jako přitažlivý a jasný design vytvářejí důležité prvky nové internetové prezentace. Moderní internetová podoba HARIBO realizuje ideální spojení mezi značkou, aktuálními tématy a kampaněmi a samozřejmě i aktivity Social Media.

HARIBO otevírá plně automatický sklad s výškovými regály / hotovými výrobky v Solingenu

Po 18měsíční stavební době je vše hotovo: HARIBO otevírá 8. října 2011 svůj nový sklad s hotovými výrobky v Solingenu Spolumajitelé HARIBO Dr. Hans Riegel, Arndt Rüsges (jednatel HARIBO), starosta Norbert Feith a Dr. Volker Jungbluth (jednatel Swisslog Deutschland) otevírají slavnostním projevem před četnými zaměstnanci, jejich rodinami a pozvanými hosty nový sklad. Spolumajitel Dr. Hans Riegel, jednatel Arndt Rüsges a zlatý medvídek HARIBO otevírají symbolicky stisknutím tlačítka sklad s hotovým zbožím.

VÝROBA

Fruchtgummi Herstellung

Jak se dostanou Zlatí medvídci až do sáčku?

Chci se dozvědět více...

Používáte zastaralou verzi prohlížeče. Proveďte prosím aktualizaci prohlížeče, aby bylo možno tuto webovou stránku správně zobrazit.