Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

2012 – Nové cesty k fanouškům HARIBO

Nová aplikace HARIBO spojuje radost ze hry s užitečnými informacemi pro všední den!

Ať je to předpověď počasí, dodavatelský servis ZLATÝCH MEDVÍDKŮ, vzpomínková fotografie nebo zábavné hry, všechny tyto funkce nabízí zlatý medvídek HARIBO v rámci jediné bezplatné aplikace… Po úspěšném startu aplikace HARIBO v květnu 2012 na systému Apple iOS-System existuje od února 2013 tato zábavná aplikace také pro chytré telefony s operačním systémem Android.

V centru aplikace stojí oblíbený zlatý medvídek HARIBO (jako animovaná postavička 3D), který na mobilních přístrojích přejímá roli vždy dobře naladěného přítele a společníka. V zavazadle má přitom celou řadu zábavných a užitečných funkcí, které hravým způsobem zpestří všední den uživatele.

Nová aplikace HARIBO nabízí rozsah funkcí plně hodnotné aplikace pro předpověď počasí. Aby se na předpověď počasí mohl každý spolehnout, používá aplikace údaje o počasí MeteoGroup. Meteorologové se zkušenostmi s aplikacemi vytvořili díky WeatherPro jednu z nejúspěšnějších aplikací na trhu týkajících se počasí.

Také jako hravý společník pro velké a malé zve zlatý medvídek HARIBO k zábavným hrám. Reaguje pomocí mnohostranných animací na dotyk na displej. Postupné objevování těchto animací potěší velké i malé milovníky HARIBO …

Ať na dovolené nebo na cestách s přáteli, zlatý medvídek HARIBO je díky technologii Augmented Reality kdykoliv připraven pořídit veselou fotografii! Vyhledejte si jednoduše požadovanou pózu medvídka, přizpůsobte jeho velikost a polohu novému motivu a fotografujte. Nezapomenutelné vzpomínkové fotografie jsou tak zaručeny. 

A ještě nakonec: Nejrychlejší a nejjednodušší dodavatelský servis ZLATÝCH MEDVIDKŮ všech dob!

Jak známo, jsou medvídci HARIBO k dostání v šesti lahodných chuťových variacích (jablko, ananas, malina, jahoda, citrón a pomeranč) a každý příznivec HARIBO má svou oblíbenou chuťovou verzi. Svou oblíbenou příchuť si nyní pomocí nové aplikace HARIBO můžete zcela pohodlně nechat dodávat domů – a sice kdykoliv a z jakéhokoliv místa v Evropě! Je úplně jedno, kdy a kde se vám zachce svých oblíbených MEDVÍDKŮ, pomocí nové aplikace HARIBO jste od pohodlné a jednoduché dodávky lahodných MEDVÍDKŮ vzdáleni je několik klepnutí …

Zlatý medvídek HARIBO, z něhož čiší radost, dodá určitě dobrou náladu celé rodině!

90 let MEDVÍDKŮ HARIBO - 90 let radosti a požitku!

Světově proslulí ZLATÍ MEDVÍDCI jsou známí již 90 let a při oslavě svých 90. narozenin představují synonym ovocného želé!

Kdo by neznal legendární ZLATÉ MEDVÍDKY HARIBO? Generace je mají rády a vyrostly s nimi. Až dodnes poskytují jako malí sladcí průvodci všedním dnem všem malým i velkým labužníkům zlaté momenty radosti a požitku. ZLATÍ MEDVÍDCI HARIBO ovšem nezestárli ani o kousek – jsou jednoduše neustále k „nakousnutí“ a také v 21. století představují absolutní trhák v regálech se sladkostmi – dynamičtí, mladí, pokrokoví a neuvěřitelně lahodní kráčejí směrem k úspěšné budoucnosti!

Přesně k 90. jubileu věhlasného oslavence vydává HARIBO na počest ZLATÝCH MEDVÍDKŮ limitovanou, velice pozoruhodnou edici s 200g a 300g baleními. Nejen aktuální sáček se ZLATÝMI MEDVÍDKY, ale také dva z jejich nejznámějších nostalgických předchůdců z let 1959 a 1979 slibují svým nápadným, historickým vzhledem momenty plné radosti.

HARIBO otevírá nový prodej přímo ze závodu v Neussu

Malí i velcí přívrženci HARIBO se mohou těšit na nový prodej přímo z továrny HARIBO v Neussu. S okamžitou platností probíhá na každém místě výroby HARIBO v Německu prodej přímo z továrny!

Tímto slavnostním aktem otevírají Arndt Rüsges (Geschäftsführer HARIBO), Stephan Vollmer (vedoucí provozu MAOAM Neuss) a Frank Wolters (vedoucí hospodářského rozvoje města Neuss) nejnovější z pěti prodejů přímo z továrny HARIBO.

Plocha 600 m² nabízí nezapomenutelné potěšení z nákupu pro mladé i staré: lze si tu namíchat lahodnou směs pro vlastního sladkého medvídka (přes 100 různých produktů HARIBO), jsou zde k mámí výrobky pro příznivce HARIBO stejně jako kompletní sortiment HARIBO včetně značky MAOAM – výběr z více než 600 artiklů V příjemném prostředí najde zajisté každý milovník HARIBO, co jeho srdce ráčí!!

VÝROBA

Fruchtgummi Herstellung

Jak se dostanou Zlatí medvídci až do sáčku?

Chci se dozvědět více...

Používáte zastaralou verzi prohlížeče. Proveďte prosím aktualizaci prohlížeče, aby bylo možno tuto webovou stránku správně zobrazit.