Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

2014 – HARIBO investuje do úspěšné budoucnosti díky novému podniku a nové reklamní agentuře

HARIBO kupuje pozemek v obci Grafschaft

Cesta k úspěšné budoucnosti je otevřena.

Dne 18.09.2013 přijali společníci podniku HARIBO GmbH & Co. KG jednohlasně rozhodnutí týkající se dalšího stanoviště firmy v rýnsko-falckém městě Grafschaft. Od té doby probíhají přípravy na plné obrátky. V této souvislosti je nutno vyzvednout příjemnou a otevřenou atmosféru v každé fázi komunikace stejně jako podporu tohoto plánu na všech politických i správních úrovních v Porýní-Falcku.

Na pozemku o velikosti 27 hektarů v Inovačním parku Porýní (Innovationspark Rheinland), který je z hlediska dopravy ideálně položen u výjezdu z dálnice A61, vzniká kromě velkého logistického centra se 100 000 místy na palety a technologicky nejpokročilejších výrobních linek na 50 000m² ploše rovněž vysoce moderní správní budovy s velkoryse dimenzovanými kancelářskými prostory.

HARIBO tak reaguje na omezené kapacity v Bonnu, které se dotýkají nejen výrobní oblasti ale již také správy. Doplnění personálu pro budoucí růst v oblasti správy i výroby jsou tak nezbytné. HARIBO tak vytváří přes 300 nových pracovních míst v Německu, a zároveň tím výrazně zlepšuje pracovní podmínky pro všechny spolupracovníky. Výrobní prostory v Bonnu a správa provozu, která k nim patří, tím nejsou dotčeny.

Otevření nové pobočky HARIBO v Německu / Porýní-Falcku, ke kterému položil základní kámen již Dr. Hans Riegel a potomci Paula Riegela, se plánuje na rok 2017.

HARIBO je inovativní rodinný podnik orientovaný do budoucna s produkty, po kterých je rostoucí poptávka na celém světě. Ve stopách vynikajícího příkladu předchozích generací přebírá také nynější vedení firmy velice vážně zodpovědnost vůči interním a externím zájmovým skupinám.

Tímto krokem je položen další milník v téměř 100leté historii podniku HARIBO.

VÝROBA

Fruchtgummi Herstellung

Jak se dostanou Zlatí medvídci až do sáčku?

Chci se dozvědět více...

Používáte zastaralou verzi prohlížeče. Proveďte prosím aktualizaci prohlížeče, aby bylo možno tuto webovou stránku správně zobrazit.