Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

2007 – HARIBO Kuldkarud saavad 85 aastaseks!

85. sünnipäevaks saavad Kuldkarud uue retsepti, uue pakendikujunduse ja kõigi suure rõõmsa naeratuse. Kuuendaks maitseks lisatakse õunamaitselised kommid. Juubelit tähistatakse üle kogu Saksamaa suvekampaaniaga, mille motoks on „Kuldkarud muutuvad mahlakamaks!”.

2007 – Chamallows – õhulisim suhkruvaht

2007. aasta keskpaiku lähevad kõik Dulcia tooted HARIBO Chamallowsi kaubamärgi alla, et tagada suhkruvahu toodete valdkonnas ühtse kaubamärgi maailmaturule toomine.

Firma Dulcia (ld k õrn, magus) asutas 1950. aastal Grégorius Nuyts Belgias Deurne’is. 1962. aastal kolib ettevõte Kontichi, kus firma asutaja neli last oma vanemate äri jätkavad. Kümme aastat hiljem hävivad tootmisseadmed tulekahjus. Tootmine taastatakse nii kiiresti kui võimalik ning tehas varustatakse uusima tootmistehnika ja moodsaimate masinatega.

Klientide jaoks Dulcia liitmine HARIBO grupiga 1996. aastal erilisi muutusi kaasa ei too. HARIBO tagab Belgias toodetud ja alates 2007. aastast HARIBO Chamallowsi nime kandvate toodete jätkuvalt kõrge kvaliteedi. Tooraineid tellitakse vaid kindla sertifikaadiga tarnijatelt ja tootmisprotsessi kontrollitakse ülima täpsusega.

HARIBO Chamallowsi kaubamärk tagab jätkuvalt õhulisimad suhkruvahutooted!

TOOTMINE

Fruchtgummi Herstellung

Nii jõuavad Kuldkarud pakendisse!

Lähemalt tootmise kohta

Te kasutate vananenud veebilehitsejat. Veebilehe õigesti kuvamiseks uuendage veebilehitsejat.