Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

2009 – tõusude ja languste aasta

tõusude ja languste aasta

Mahla Kuldkarud sisaldavad 22 protsenti mahla ja rikastavad oma õrn-pehme konsistentsiga HARIBO toodete rida. Kuldkarusid on erineva maitsega: õuna, pirni, vaarika, virsiku, laimi ja mustasõstra. 2009. aasta suvel tunnustatakse toodet ajakirja Lebensmittel Praxis auhinnaga „HIT 2009”. Järgnevad järgmised tunnustused:

„Edukaim tooteuuendus 2009”, toiduajakirja Best of Vending auhind „Best of Vending” (2009 ja 2010), Convenience Shopi „Müügihitt 2009”, toiduainete kaubanduse ajakirja Rundschau für den Lebensmittelhandel auhind „Parim kaubamärk 2010”, toiduajakirja Lebensmittel Zeitung auhind „Hit 2010”, Lebensmittel Praxis.

See annab veelgi kinnitust kvaliteedi kohta.

Paul Riegel sureb 83-aastasena

Augustis 2009 lahkub äkki ja ootamatult kaasosanik Paul Riegel. Paul Riegel, kes võttis koos oma venna dr Hans Riegeliga isa äri üle, vastutas HARIBOs tootmise ja tehnoloogia eest. Osava nuputajana oli ta paljud masinad ise leiutanud ja need oma vabrikus kasutusele võtnud. Üks tema tuntumaid leiutisi on Lagritsatigude rullikeeramismasin.

Paul Riegel oli eri sotsiaalsete projektide ja organisatsioonide eestvõtja nii Bonnis kui ka sellest väljaspool.

Ettevõtte tulevikule mõeldes oli ta juba aastaid paigutanud oma osasid Paul Riegeli valdusühingusse, mida juhivad edasi tema lapsed.

Dr Hans Riegel saab Prantsusmaa auleegioni „Légion d’Honneur” ordeni

Prantsusmaa välisministeerium annab dr Hans Riegelile auleegioni kavaleri ordeni – see on au, mille osaliseks on tänaseni saanud vaid vähesed välismaalased. Kunagi keiser Napoléoni loodud auleegioni tunnustus on Prantsusmaa kõrgeim riiklik autasu.

HARIBO Prantsusmaa, mille peakontor asub Marseille’s, on Prantsusmaa maiustusteturu liider ning annab Marseille’s, Uzès (Pont du Gard) ja Uzèsi kommimuuseumis „Musée du Bonbon” tööd ligikaudu 850 inimesele.

dr Hans Riegelile antakse Austria Vabariigi Teeneteordeni Suur Kuldne aumärk

27. detsembril 2009 autasustas liidumaa kuberneri asetäitja Hermann Schützenhöfer HARIBO juhatajat dr Hans Riegelit tema pikaajaliste teenete eest Austriale ja Austrias Austria Vabariigi Teeneteordeni Suure Kuldse aumärgiga.

 

HARIBO Austria, mille peakontor asub Linzis, toodab erinevaid maiustusi Austria, Šveitsi ja Ida-Euroopa turgudele. HARIBO reklaamipartner Thomas Gottschalkiga tehti kaunis Steiermarkis olulised telereklaami ülesvõtted.

Oma tänukõnes väljendab dr Hans Riegel siirast rõõmu selle tunnustuse üle: „Võib öelda, et tegemist on armsaks saanud koduga!”.

Dr Hans Riegel on Bonni peakontoriga HARIBO kontserni juhataja. HARIBO kaubamärk toodi Austria turule 1977. aastal – esmalt turundusorganisatsioonina. Pärast seda, kui HARIBO ostis 1989. aastal Linzis ära firma Panuli Bonbon Ges.m.b.H., alustati oma tootmist nime all HARIBO Lakritzen Hans Riegel Betriebsgesellschaft mbH.

 

Dr Hans Riegel arendab HARIBO pereettevõttest sihikindlalt maailma juhtivat kummikommi- ja lagritsasektori maiustustetootjat.

HARIBO astub mobiilimaailma

Esimese maiustustetootjana maailmas pakub HARIBO 2009. aastal mobiiltelefonide rakenduste veebipoes oma rakendust. Kuldkaru rakendus ei jää kauaks ainsaks HARIBO rakenduseks, sest selle menu kannustab HARIBOt välja töötama ja avaldama järgmist uut rakendust.

TOOTMINE

Fruchtgummi Herstellung

Nii jõuavad Kuldkarud pakendisse!

Lähemalt tootmise kohta

Te kasutate vananenud veebilehitsejat. Veebilehe õigesti kuvamiseks uuendage veebilehitsejat.