Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

2014 – HARIBO investeerib edukasse tulevikku – uue asukoha ja uue reklaamipartneriga

HARIBO ostab maatüki Grafschafti vallas

Paljutõotavad tulevikuplaanid on välja töötatud

18.09.2013 võtsid HARIBO GmbH & Co. KG äriosanikud ühehäälselt vastu otsuse täiendava asukoha kohta Rheinland-Pfalzi liidumaal Grafschafti vallas. Alates sellest on ettevalmistused olnud täies hoos. Sellega seoses tuleb esile tõsta alati meeldivaid ja avatud arutelusid ning Rheinland-Pfalzi igal tasemel poliitikute ja juhtide toetust sellele ettevõtmisele.

27 hektari suurusele maatükile Reinimaa innovatsioonipargis, mis asub transpordiühenduse mõttes ideaalselt kiirtee A61 juures, ehitatakse peale suure, 100 000 kaubaaluse kohaga logistikakeskuse ja 50 000 m²-l asuvate tehnoloogiliselt kaasaegseimate tootmisliinide ka suurte kontoriruumidega ultramoodne administratiivhoone.

HARIBO tahab sellega leida lahenduse Bonnis olevale piiratud võimsusele ja mahule, mis ei puuduta mitte ainult tootmist, vaid nüüdseks juba ka juhtimist. Edasiseks kasvuks on väga oluline suurendada juhtimis- ja tootmispersonali. Seega loob HARIBO teadlikult 300 uut töökohta Saksamaal ja tahab samal ajal oluliselt parandada kõikide töötajate ruumitingimusi. See ei puuduta Bonnis asuvat tootmist ja juhtimist.

HARIBO uus, Saksamaal Rheinland-Pfalzi liidumaal paiknev asukoht, millele panid nurgakivi juba dr Hans Riegel ja Paul Riegeli järeltulijad, plaanitakse avada 2017. aastal.

HARIBO on uuenduslik ja tulevikule orienteeritud pereettevõte, mille toodete järele kasvab nõudlus kogu maailmas. Eelnevate ettevõtjate põlvkondade suurepärast eeskuju järgides võtab ka ettevõtte praegune juhtkond vastutust sisemiste ja välimiste huvigruppide ees väga tõsiselt.

Selle sammuga on asetatud järgmine verstapost ligi 100-aastase HARIBO ajaloos.

TOOTMINE

Fruchtgummi Herstellung

Nii jõuavad Kuldkarud pakendisse!

Lähemalt tootmise kohta

Te kasutate vananenud veebilehitsejat. Veebilehe õigesti kuvamiseks uuendage veebilehitsejat.