Bízunk munkatársainkban!

A HARIBO egy nemzetközi, családi tulajdonban lévő átlagon felüli fejlődési dinamizmussal rendelkező cég. A HARIBO Hungária Kft. a HARIBO leányvállalata, egy erős, hazai gyártóbázissal rendelkező, a teljes cukorka szegmensben stabilan piacvezető pozíciót betöltő vállalat. Munkatársaink a vállalati sikerek garanciái és nagymértékben hozzájárulnak a vállalat fejlődéséhez. Csatlakozz bővülő HR csapatunkba Manager People Development munkakörbe.

Manager People Development

A munkakör célja:

Munkatársunk gyártóvállalati környezetben, a HR csapat tagjaként munkatárs fejlesztési - és képzési - stratégiát és programokat alakít ki, irányít és fejleszt. A munkatársak bevonása és a munkahelyi teljesítmény folyamatos fejlesztése érdekében hatékony képzési programok szervezésén keresztül irányítja a vállalati tanulást és fejlesztést. Felügyeli a tanulási és szervezetfejlesztési kezdeményezéseket, beleértve a vállalati karrierprogramok végrehajtását, a tantervek létrehozását és az üzleti követelményekhez igazodó személyi fejlesztést.

A Rád váró válogatásunk:
  • vállalati éves képzési terv készítése, nyomon követése
  • képzési programok szervezése, megvalósulásuk nyomon követése, oktatási nyilvántartási rendszer kialakítása
  • a nemzetközi fejlesztési -, és karrierprogramban együttműködés az anyavállalat képzési és fejlesztési szakembereivel.
  • képzéshez kötődő működési folyamatok kialakítása, szabványosítása
  • képzések megszervezése, szerződések előkészítése, képzések koordinálása, jogszabályi megfelelés biztosítása, értékelése
  • az új munkatársak beilletési programjának irányítása, abban trénerként történő részvétel
  • LMS rendszer naprakészen tartása és fejlesztése
  • KPI-ok kialakítása és nyomon követése
  • szervezeti képzettségi mátrixok kidolgozásban az osztályok támogatása
  • oktatási anyagok fejlesztésének koordinálása
  • oktatások tartása, azok hatékonyságának mérése tesztekkel
  • részvétel a felvételi, betanítási, belső fejlesztési folyamatok kidolgozásában / továbbfejlesztésében, működtetésében.
  • részvétel a karrierprogram kialakításában, működtetésében
Az állás betöltéséhez szükséges hozzávalók:
  • felsőfokú végzettség HR, képzés és fejlesztés, szervezetfejlesztés vagy kapcsolódó területen
  • multinacionális gyártóvállalatnál min. 3 éves, képzési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • vonatkozó jogszabályok ismerte
  • aktív középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • magabiztos MS Office ismeretek
  • képesség és tapasztalat a hatékony képzési és fejlesztési programok megtervezésére és végrehajtására, rendszerszemlélet
  • kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • erős prezentációs készség
  • különböző multimédiás képzési platformok és módszerek ismerete.
  • képesség a képzési lehetőségek és alternatívák felkutatására és értékelésére
  • „B” kategóriás jogosítvány
Előnyt jelent:
  • szervezetfejlesztői tapasztalat
Amivel mi színesítjük munkatársaink világát:
  • biztos nemzetközi élelmiszeripari háttér
  • kiemelt alapbér
  • cafeteria juttatás már próbaidő alatt is
  • 13 havi fizetés
  • 100% bérlet támogatás
  • havi dolgozói ajándék cukorkacsomagok
  • dolgozói cukorvásárlás nagyon kedvező áron
  • céges rendezvények
  • ünnepi HARIBO ajándékcsomagok
  • dolgozói mobilelőfizetés program
  • fejlődési lehetőség cégen belül
Küldd be online jelentkezésedet!

Legyél Te is a HARIBO család tagja. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, és az alapvető elvárásainknak megfelelsz, kérjük, küldd el önéletrajzod nettó bérigény megjelölésével.