Bízunk munkatársainkban!

Oszd meg tapasztalataidat - a közös, hosszú távú siker érdekében. Csatlakozz most a HARIBO családhoz, ahol 26 ország több mint 7000 nagyszerű kollégája dolgozik.

Specialist Demand Planning

A HARIBO egy nemzetközi, családi tulajdonban lévő átlagon felüli fejlődési dinamizmussal rendelkező cég. A HARIBO Hungária Kft. a HARIBO leányvállalata, egy erős, hazai gyártóbázissal rendelkező, a teljes cukorka szegmensben stabilan piacvezető pozíciót betöltő vállalat. Munkatársaink a vállalati sikerek garanciái és nagymértékben hozzájárulnak a vállalat fejlődéséhez.

A rád váró feladatok:
  • belföldi értékesítés áruigény tervezése
  • hosszútávú mennyiségi forecast elkészítése, naprakészen tartása és folyamatos frissítése
  • adatgyűjtés és adatrendszerezés belső és külső forrásokból a mindenkori áruigényt befolyásoló tényezők mentén
  • igénytervezési és az ahhoz kapcsolódó egyéb adatbázisok naprakészen tartása
  • igény előrejelzési modellek készítése a rövid-, közép- és hosszútávú igények pontos meghatározása érdekében
  • múltbéli értékesítési trendek elemzése, szezonalitástervezés, akciók tervezése, kiértékelése
  • készletmanagement
  • kapcsolattartás és együttműködés a belföldi értékesítéssel, marketinggel, termeléstervezéssel, kontrollinggal
  • kapcsolattartás és együttműködés a HARIBO külföldi egységeivel
  • belföldi értékesítés adminisztratív támogatása
  • értékesítési tervezéshez kapcsolódó elemzések, riportok, prezentációk készítése
  • önálló üzleti levelezés
Az állás betöltéséhez szükséges hozzávalók:
  • erős analitikus gondolkodásmód, részletekre való odafigyelés, jártasság a számok világában
  • igény és képesség a folyamatok teljes áttekintésére és pontosságra
  • eredmény- és célorientáltság, erős problémamegoldóképesség
  • önálló munkavégzésre való képesség, adaptív és hatékony alkalmazkodóképesség a folyamatosan és gyorsan változó környezethez
  • monotonitástűrés
  • kedves, megnyerő, céltudatos kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • magas szintű Excel tudás
  • folyékony angol nyelvtudás írásban és szóban
Munkakör betöltése során előnyt jelent:
  • SAP rendszer, FC tool (APO) ismerete
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
Amivel mi színesítjük munkatársaink világát:
  • biztos nemzetközi élelmiszeripari háttér
  • kiemelt bérezés
  • magas havi cafeteria juttatás már próbaidő alatt is
  • évközi egyszeri nagyösszegű cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • 100% bérlet támogatás
  • havi dolgozói ajándék cukorkacsomagok
  • dolgozói cukorvásárlás kedvező áron
  • céges rendezvények
  • ünnepi HARIBO ajándékcsomagok
  • dolgozói mobilelőfizetés program
  • fejlődési lehetőség cégen belül
Küldd be online jelentkezésedet!

Legyél Te is a HARIBO család tagja. HR-es kollégáink örömmel várják online jelentkezésedet.