Bízunk munkatársainkban!

Oszd meg tapasztalataidat - a közös, hosszú távú siker érdekében. Csatlakozz most a HARIBO családhoz, ahol 26 ország több mint 7000 nagyszerű kollégája dolgozik.

Karbantartási- és folyamatoptimalizálási mérnök

Üdvözlünk a HARIBO színes világában, ahol a sokoldalú munkatársak és a nagy teljesítményű berendezések biztosítják a kiváló minőséget.

A rád váró feladatok:
  • a gyár egészére kiterjedően az üzemelési, fenntartási, és karbantartási tevékenységek koordinálása és optimalizálása: tervezés, a feltételek biztosítása, szervezés, a végrehajtás ellenőrzése
  • saját karbantartókkal és külső szolgáltatókkal biztosítja a folyamatos működéshez szükséges műszaki feltételeket, karbantartásokat
  • a karbantartási folyamatokhoz szükséges dokumentációk elkészítése, kezelése, ellenőrzése
  • műszaki anyag és segédanyag készletek kezelése, nyilvántartása, fejlesztése
  • munkatársai tevékenységének koordinálása, ellenőrzése, oktatások megtartása
  • a karbantartási feladatok ellátásához szükséges alkatrészek beszerzési igényének elindítása
  • szoros kapcsolattartás a területvezetőkkel, munkájuk támogatása
Az állás betöltéséhez szükséges hozzávalók:
  • közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • nagyvállalati karbantartásban szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • munka koordinálásában szerzett tapasztalat
  • önálló munkavégzés, proaktív személyiség
  • jó kommunikációs- és szervezőkészség
Munkakör betöltése során előnyt jelent:
  • SAP, vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Auto CAD vagy Inventor gépészeti tervező program ismerete
  • kommunikációképes angol vagy német nyelvismeret
Amivel mi színesítjük munkatársaink világát:
  • versenyképes juttatási csomag
  • biztos nemzetközi élelmiszeripari háttér
  • hosszútávú, biztos munkalehetőség
  • fejlődési lehetőség
  • dolgozói cukorvásárlás lehetősége
  • céges rendezvények
  • ünnepi ajándékcsomagok
  • dolgozói mobilelőfizetés program
  • igényes munkakörnyezet
Küldd be online jelentkezésedet!

Legyél Te is a HARIBO család tagja. HR-es kollégáink örömmel várják online jelentkezésedet.