Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

2010 – Na pełnym gazie w XXI wiek!

HARIBO wraca do wyścigów

Po wielu latach uczestnictwa w międzynarodowych wyścigach samochodowych w okresie 1970-1994, HARIBO ponownie wróciło w 2010 r. z zespołem Manthey na tor wyścigowy. Dwa nowe, imponujące Porsche 911, z designem HARIBO, GT3 R i GT3 Cup S kierowane przezznakomity zespół rajdowców, odniosły sukces nie tylko podczas 24-godzinnego wyścigu w Nürburgring, ale także na wyścigach długodystansowych VLN (Veranstaltergemeinschaft Langstreckenpokal Nürburgring).

Nagroda „Goldenen Zuckerhut 2010“ czasopismaLebensmittel Zeitung dla HARIBO!

Odznaczenie za znakomite osiągnięcia. Niemieckie czasopismo Lebensmittel Zeitung przyznaje odznaczenie„GoldenenZuckerhut 2010“za szczególne osiągnięcia w przemyśle spożywczym.

„GoldenenZuckerhut 2010“  to wyróżnienie branżowe, które co roku otrzymują najbardziej cenione firmy i osobowości przemysłu spożywczego. Przy wyborze zwycięzcy jury kieruje się następującym kryterium:

  • Wyróżnienie przyznaje się firmie lub osobie za osiągnięcie, które ma znaczny i trwały wpływ na całość gałęzi przemysłu spożywczego.

Wyróżnienie jest dla HARIBO potwierdzeniem, że od lat firma cieszy się uznaniem wśród Konsumentów!

90 lat HARIBO

„HARIBO. Smak radości dla dzieci i dorosłych” Kto nie słyszał tego znanego na całym świecie sloganu reklamowego? 13 grudnia 2010 działająca już na całym świecie firma HARIBO obchodziła swe 90. urodziny.

Przedstawiamy Państwu krótką historię rodzinnej firmy z tradycjami, która odniosła wyjątkowy sukces. Zapraszamy do zapoznania się z naszą międzynarodową gamą produktów, z naszymi sukcesami, wiernymi klientami i doskonałą jakością produktów.

Z całą pewnością jest to wyjątkowa historia firmy, która również w XXI wieku będzie nas pozytywnie zaskakiwać!

PRODUKCJA

Fruchtgummi Herstellung

Jak misie trafiają do torebek!

Dowiedz się więcej o produkcji

Używasz przestarzałej przeglądarki. Uaktualnij przeglądarkę, żeby strona mogła się prawidłowo wyświetlać.