Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

2012 – Nowe korzyści dla fanów Haribo

Nowa aplikacja HARIBO łączy zabawę i radość z praktycznymi funkcjami!

Prognoza pogody, usługa dostawcza ZŁOTYCH MISIÓW, pamiątkowe zdjęcie czy ciekawe gry– wszystkie te funkcje Złoty Miś HARIBO oferuje w jednej, bezpłatnej aplikacji…
Po udanym wprowadzeniu aplikacji HARIBO w systemie Apple iOS w maju 2012, w lutym 2013 udostępnili również aplikację na smartfony z systemem operacyjnym Android. Najważniejszą postacią aplikacji jest ulubiony Złoty Miś HARIBO (animowana postać 3D), który pełni rolę zawsze uśmiechniętego przyjaciela i towarzysza. Miś oferuje cały szereg zabawnych i pożytecznych funkcji, których zadaniem jest ułatwienie codziennego życia. Nowa aplikacja HARIBO oferuje prognozę pogody w pełnym zakresie. Doświadczeni meteorolodzy przygotowali jedną z najskuteczniejszych aplikacji pogodowych na rynku. Dane pochodzą z wiarygodnych źródeł, opracowywane są na podstawie informacji MeteoGroup. Złoty Miś HARIBO zaprasza „dorosłych i dzieci” do wspólnej zabawy! Różnorodność aplikacji sprawia, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. 

Dodatkowo, aplikacja umożliwia robienie ciekawych zdjęć. Czy to na wakacjach, czy podczas wyjścia z przyjaciółmi, dzięki technologii AugmentedReality Złoty Miś HARIBO zawsze jest gotowy na zabawne zdjęcie! Po prostu wybierz pasujące ustawienie Złotego Misia, dopasuj jego wielkość i pozycję do sytuacji i miejsca i zrób zdjęcie.

Co więcej, aplikacja oferuje najszybsze i najprostsze usługi dostawcze ZŁOTYCH MISIÓW. ZŁOTE MISIE HARIBO dostępne w sześciu pysznych smakach (jabłko, ananas, malina, truskawka, cytryna i pomarańcza) już dziś mogą się znaleźć w Twoim domu. Dzięki nowej aplikacji HARIBO ulubiony smak można wygodnie zamówić– w każdej chwili i z każdego miejsca w Europie! 

Nieważne, kiedy i gdzie poczujesz chęć na Twoje ulubione ZŁOTE MISIE, dzięki nowej aplikacji HARIBO od komfortowej dostawy dzieli Cię tylko kilka kliknięć…


Promieniejący radością Złoty Miś HARIBO z pewnością wprawi całą rodzinę w dobry nastrój!

90 lat ZŁOTYCH MISIÓW HARIBO – 90 lat radości i przyjemności!

Od 90 lat wszyscy mówią o znanych na całym świecie ZŁOTYCH MISIACH, które teraz świętują swój 90. okrągły jubileusz.!

Kto nie zna legendarnych ZŁOTYCH MISIÓW HARIBO, które są uważane za synonim owocowych żelków? Całe pokolenia kochają ZŁOTE MISIE wychowując się razem z nimi. Do dziś ci mali słodcy towarzysze dają małym i dużym łasuchom wspaniałe chwile radości i przyjemności. 

ZŁOTE MISIE HARIBO pomimo swojego wieku, ani trochę się nie zestarzały – po prostu są uwielbiane, bezkonkurencyjnie królując na regale ze słodyczami. ZŁOTE MISIE HARIBO są dynamiczne, młode, postępowe i prowadzą w pełną obietnic przyszłość!

Na 90. urodziny HARIBO przyszykowało ciekawą, limitowaną serią opakowań ZŁOTYCH MISIÓW200 i 300 g. Limitowana seria obejmuje nie tylko aktualną torebkę ZŁOTYCH MISIÓW, ale też dwa historyczne opakowania -z lat 1959 i 1979, które pomagają nas przenieść w lata młodości.

HARIBO otwiera nowy sklep przyfabryczny w Neuss

Małych i dużych fanów HARIBO ucieszy wiadomość o możliwości zakupu naszych produktów w nowym sklepie przyfabrycznym w Neuss. Już dziś w każdej placówce produkcyjnej HARIBO w Niemczech otwieramy sklep!

Najnowszy z pięciu punktów sprzedaży HARIBO uroczyście otworzyli Arndt Rüsges (dyrektor zarządzający HARIBO), Stephan Vollmer (dyrektor fabryki MAOMAM Neuss) i Frank Wolters (kierownik działu ds. rozwoju gospodarczego Miasta Neuss).

Sklep o powierzchni 600 m² oferuje misiową zabawę dla dzieci i dorosłych. W sklepie znajduje się bar cukierkowy, przy którym można samodzielnie skomponować zestaw ulubionych przekąsek (ponad 100 różnych produktów HARIBO), artykuły dla fanów HARIBO oraz pełny asortyment HARIBO wraz z marką MAOMAM – umożliwiają wybór ponad 600 artykułów! W miłej atmosferze każdy fan HARIBO znajdzie z pewnością wszystko, czego tylko można zapragnąć!

PRODUKCJA

Fruchtgummi Herstellung

Jak misie trafiają do torebek!

Dowiedz się więcej o produkcji

Używasz przestarzałej przeglądarki. Uaktualnij przeglądarkę, żeby strona mogła się prawidłowo wyświetlać.