Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

ÜRETİM ve PAKETLEME operatörlerini HARIBO’nun renkli dünyasına davet etmek için yola çıktık!

İç eğitim süreci…
İş başı eğitim programı: İş Sağlığı ve Güvenliği, Kalite, Hijyen vb. eğitimleriyle başlayan 6 aylık oryantasyon süreci ve  her yıl yenilenen sayısız eğitim...

 

Kariyer fırsatları…
3 kademeli operatör sistemi sayesinde terfi şansı; vardiya amirliği, kalite kontrol ve daha birçok departmana geçerek kariyer gelişimi yakalama fırsatı.

 

Geniş yan haklar ve sosyal yardımlar…
Yüksek yaşam standardı sağlamak amacıyla çalışanlarımıza sektör ortalamasının üzerinde sunulan yan haklar ve sosyal yardım paketleri. (Yakacak yardımı, bayram yardımı, ikramiye vb.)

HARIBO Türkiye olarak İş güvenliği ve kalite bilincine sahip, ekip çalışmasına önem veren, sorumluluk taşıyan çalışanları aramıza katmak ilk amacımız.

SMETA etik sertifikasına sahip şirketimizde kurumsal-sosyal sorumluluk ilkesi dahilinde iş kanunu,  sosyal sigortalar kanun ve yönetmelikleri ayrıca Birleşmiş Milletler İnsan Hakları Beyannamesi kuralları en yüksek seviyede dikkate alınır.

Başvuru Koşulları

  • En az lise mezunu olmak
  • 3 vardiyalı sistemde, haftanın 6 günü  çalışabilmek
  • Askerlik görevinin tamamlanmış olması

 

HARIBO’daki açık pozisyonları aşağıdaki linkten görebilir, başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca fabrikamıza gelerek başvuru formu doldurabilirsiniz.

Değerlendirme Süreci

Tarafımıza ulaşan özgeçmişler incelendikten sonra uygun olan başvurular; kişilik envanteri, beceri testi ve teknik test içeren yöntemlerle değerlendirilir.

İş ilanları için tıklayınız

HARIBO Türkiye Çalışan Hikayesi

Gökhan Çelebi - Teknik Operatör
Eski bir tarayıcı kullanmaktasınız. Bu web sayfasının doğru şekilde gösterebilinmesi için lütfen güncel bir tarayıcına geçiniz.