Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

HARIBO’da kariyeriniz, stajla başlayabilir

Önceki eğitim hayatınızda kapsamlı teorik bilgiler edindiniz.  Artık bilgilerinizi uygulamaya geçirmek istiyorsunuz.

Eğitiminiz şu ana kadar sizin için gayet başarılı bir şekilde devam etti ve belirgin uygulama ve performans özelliğine sahip olduğunuz için, siz de kendi yeteneklerinizi takdir eden birinci sınıf uluslararası bir firmada çalışmak istiyorsunuz.

Staj/ Staj dönemi

HARIBO şirketi özel ve motive öğrencilere ilginç ve çok yönlü staj/ staj dönemi tamamlama fırsatını sunuyor.  Göreviniz, yeni ve firma ile ilgili olan HARIBO’nun başarısını destekleyen bir konuyu ele almaktır.  Eğer staj döneminde mükemmel bir performans sergileyip, HARIBO Ekibi’ne iyi bir şekilde entegre olursanız, size bir adım daha eşlik etmek isteriz.   

Eğitim Stajı

Eğitim stajı ile ilgileniyorsanız, doğrudan istediğiniz HARIBO şirketine başvurun. İletişim bilgilerini başlangıç sayfamızdan ülke seçeneğinden ilgili ülkenin ana sayfasından edinebilirsiniz.

Koşullar

HARIBO takımımız aşağıda tanımlanan stajyerleri ağırlamaktan mutluluk duyar:

Temel eğitimini başarıyla tamamlanmış, tercihen hedeflenen alanda ilk uygulama bilgilerini edinmiş, şirketimizde en az iki ay çalışmak isteyen, MS Office paketlerini emin bir şekilde kullanabilen, takım ruhu ve iletişim becerileri olan, motivasyon ve yüksek bağlılık ile esneklik özellikleri olan stajyerleri bekliyoruz.

Eski bir tarayıcı kullanmaktasınız. Bu web sayfasının doğru şekilde gösterebilinmesi için lütfen güncel bir tarayıcına geçiniz.