Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

Kalite - Birinci öncelik

Qualität

HARIBO ürünlerinin ham maddelerinin kaliteleri için çok yüksek gereksinimler belirliyor. Bu nedenle tüm HARIBO üretim tesisleri dünya çapında 2017 sonunda, uluslararası ticarette yüksek derecede kabul gören ve tüm üretim ve teslimat zinciri boyunca en üst seviyede kalite ve güvenlik standartlarına karşılık gelen FSSC 22000 (Food Safety System Certification 22000) sertifikasyonuna sahiptir.
“Kalite” bir dizi tekil bileşenden oluşur. Bir yandan, sürekli olarak kabul edilebilir kaliteye ulaşmak için birinci sınıf ham maddeler vazgeçilmezdir. Diğer yandan, tüm üretim sürecini titizlikle ve en üst seviyede kontrol etmek zorunludur. Bunun haricinde her bir çalışanın, kişisel gayreti ile ürünlerimizin kalite seviyesini desteklemesi de bizim için çok önemlidir. Ürünlerimizin kalitesinin raflarda da düşmesini önlemek için ticari partnerlerimize daima ürünlerimizin doğru depolama şartları konusunda bilgi veriyoruz.


Sonuç olarak, “Her şeyden önce kalite” felsefemizi korumak için mümkün olan her şeyi yaptığımız söylenebilir.

Eski bir tarayıcı kullanmaktasınız. Bu web sayfasının doğru şekilde gösterebilinmesi için lütfen güncel bir tarayıcına geçiniz.