Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

HARIBO iPhone'da

HARIBO, 2009 yılında App-Store'larda ilk şekerleme üreticisi olarak, ALTIN AYICIK - App online uygulaması ile iPhone'lara yüklenip, sanal oyun dünyasında da var olmuştur. Başarılı Altın Ayıcık Uygulaması'nın 1 sene sonrasında, HARIBO'nun Avrupa'da en çok tüketilen ürünlerinden Colorado da "COLO-RADO - App" ismi ile sanal oyun dünyasına adım atmıştır.

ALTIN AYICIK oyununda sanal alemde istediğiniz zaman tatlı ayıcıklar ile dolu bir torbadan alıp ağzınıza götürebilirken COLOR-RADO oyununda ise COLOR-RADO ürün parçalarından hızlı ve becerikli bir şekilde bir kule inşa etmek gerekmektedir. 

2010 sonunda ise ALTIN-AYICIKLAR uygulaması ile ilgili bir güncelleme gerçekleşmiştir ve bu ekleme ile ALTIN AYICIK torbasının Bluetooth vasıtası ile ikinci bir iPhone veya iPod Touch cihazına dökülebilmesi sağlanmaktadır. Hafif bir sarsıntı ile cihazlar birbirine bağlanır ve HARIBO Altın Ayıcıklar arkadaşlar arasında paylaşılır!

Apps uygulamaları, markaları daha somut yaşama ve duygusal olarak algılama fırsatını sunuyor. Genç, teknolojiye meraklı tüketicilere markalar oyuncu bir ruh ile tanıtılır ve bu şekilde mobil uygulamalar bir pazarlama aracı olarak kullanılmaya devam eder.

HARIBO APP-Store'da!

App

iPhone için HARIBO App-Store- Uygulamaları!

To the App Store!

Eski bir tarayıcı kullanmaktasınız. Bu web sayfasının doğru şekilde gösterebilinmesi için lütfen güncel bir tarayıcına geçiniz.