Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!
31.07.2014

HARIBO Tęczowe Paski

Tęczowe Paski to nowość od HARIBO, która zaskakuje połączeniem pysznych owocowych smaków, takich jak cytryna, pomarańcza, jabłko i truskawka. Żelki posypane są ekscytująco kwaśną posypką, która dodaje im wyrazistego i mocnego charakteru. Wyjątkowy kształt w formie czterokolorowych pasków sprawia, że można je jeść w całości lub odrywać po kawałku.

31.07.2014

Pyszne Kwaśne Żelki od HARIBO

Wszystkim, którzy poszukują wyjątkowych doznań smakowych, HARIBO przedstawia nową linię kwaśnych żelek, które dostępne są teraz w opakowaniach z polskojęzycznymi nazwami.
Na początek HARIBO proponuje wszystkim już znane Kwaśne Języczki, czyli miękkie żelki, będące perfekcyjnym zestawieniem delikatnie słodkiego i intensywnie kwaśnego smaku. Drugą kultową pozycją są również Kwaśne Frytki które zaskakują połączeniem soczytych, owocowych smaków z orzeźwiającą kwaśną posypką.

07.07.2014

HARIBO Złote Misie

Rodzina Złotych Misiów powiększyła się o nowe Złote Misie z Sokiem! Zasmakują one wszystkim wielbicielom pysznych owocowych smaków, ponieważ są większe, jeszcze bardziej miękkie
i jeszcze bardziej soczyste. Smakoszy żelek ucieszy na pewno fakt, że teraz Miśki z Sokiem zawierają 25% soku. Wypełniono je pysznymi sokami o smaku dojrzałej brzoskwini, orzeźwiającej limonki, słodkiej gruszki, pysznej maliny, soczystego jabłka i intensywnej czarnej porzeczki. Czy można się im zatem oprzeć?

Używasz przestarzałej przeglądarki. Uaktualnij przeglądarkę, żeby strona mogła się prawidłowo wyświetlać.