Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!
02.07.2015

II edycja HARIBO Optimist Cup zakończona

W tym roku to fantastyczne wydarzenie przyciągnęło aż 113 Optymiściarzy  z całego kraju, co pokazuje jak popularne stają się sporty wodne wśród dzieci. Jako główny sponsor tych regat firma HARIBO po raz kolejny miała szansę wesprzeć młodych pasjonatów żeglarstwa a także przyczynić się do popularyzacji spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Piękna pogoda, wiatr w żaglach oraz pełni zapału i pasji uczestnicy to wszystko dopisało podczas II edycji regat. Żeglarskie wydarzenie było czasem niesamowitych emocji oraz zabawy nie tylko dla dzieci biorących udział w regatach ale również dla ich rodzin oraz wszystkich miłośników żeglarstwa, którzy zjawili się nad Zalewem Zegrzyńskim, aby kibicować zawodnikom.

Organizatorzy zadbali o wartościowe nagrody dla zwycięzców, a każdy z uczestników otrzymał dyplom potwierdzający jego uczestnictwo w regatach. Podczas takiego wydarzenia oczywiście nie mogło zabraknąć słodkich upominków od Misia HARIBO.

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat regat HARIBO Optimist Cup zapraszamy na oficjalną stronę: www.haribo-optimistcup.sailingnet.pl

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych edycjach HARIBO Optimist Cup!


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Używasz przestarzałej przeglądarki. Uaktualnij przeglądarkę, żeby strona mogła się prawidłowo wyświetlać.