Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!
26.06.2013

Nowy sezon w Szkółce Żeglarskiej otwarty

Dzieci z Klubu Sportowego „Spójnia-Warszawa”, który wspiera firma Haribo, zainicjowały kolejny sezon żeglarski. Podczas inauguracji nowego sezonu,  młodzi adepci sztuki żeglarskiej dzielnie sterowali małymi żaglówkami, wykonali profesjonalne węzły żeglarskie, a następnie oddali się wspólnej zabawie z rodzicami, instruktorami i zaproszonymi gośćmi. Z okazji rozpoczęcia kolejnego sezonu, firma Haribo życzy wszystkim podopiecznym wielu sportowych sukcesów, wytrwałości, ducha rywalizacji, ale przede wszystkim radości i satysfakcji z doskonalonych umiejętności.

Firma Haribo wspiera małych entuzjastów sztuki żeglarskiej od stycznia 2012 roku. Sekcja żeglarska to grupa małych żeglarzy w wieku 7-11 lat, którzy pod okiem doświadczonych instruktorów Klubu Sportowego zdobywają pierwsze umiejętności żeglarskie. Dzieci spotykają się w każdy weekend oraz wszystkie dni wolne od szkoły nad Zalewem Zegrzyńskim i wytrwale trenują na łódkach klasy Optimist. W wakacje dzieci wyjeżdżają na obozy i startują w swoich pierwszych prawdziwych żeglarskich regatach. Zimą uczestnicy Szkółki Żeglarskiej Haribo ćwiczą kondycję fizyczną na sali gimnastycznej i na basenie, aby latem zaprezentować doskonałą formę i umiejętności żeglarskie.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z inauguracji sezonu żeglarskiego oraz śledzenia kolejnych dokonań dzieci ze Szkółki Żeglarskiej.

Wszystkich zainteresowanych żeglarską przygodą zapraszamy na stronę internetową: www.ksspojnia.pl.


Galeria


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Używasz przestarzałej przeglądarki. Uaktualnij przeglądarkę, żeby strona mogła się prawidłowo wyświetlać.