Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!
15.10.2013

Współwłaściciel HARIBO, dr Hans Riegel, zmarł w wieku 90 lat

Drodzy Przyjaciele HARIBO,

Z głębokim smutkiem przekazujemy wiadomość, że 15 października 2013 roku w Bonn w wieku 90 lat zmarł dr Hans Riegel. Po udanym usunięciu niezłośliwego guza mózgu odbywał rehabilitację i znalazł się na dobrej drodze do wyzdrowienia. W następstwie niewydolności serca zmarł jednak nagle i nieoczekiwanie.

Wszyscy ubolewamy nad utratą jedynego w swoim rodzaju przedsiębiorcy oraz wybitnej osobowości, która pozostanie  w pamięci wielu ludzi. Zapamiętamy go jako przyjaciela, promotora, jako mentora, ale przede wszystkim jako inspirującą postać. Ze swoim duchem przedsiębiorczości stworzył niepowtarzalną na całym świecie firmę i markę, której sława
i popularność nie mają sobie równych.

Pozostajemy pełni wdzięczności i podziwu dla dr Hansa Riegel’a za zbudowanie mocnego fundamentu firmy, który pozwoli odnosić jej dalsze sukcesy i wciąż się rozwijać. Dlatego jesteśmy zobowiązani do tego, by razem kontynuować jego dziedzictwo.
 
Dr Hans Riegel poświęcił swoje życie firmie HARIBO i do samego końca z zachwytem
i entuzjazmem podążał za swoją wizją, według której marka Haribo ma nieść radość i uśmiech ludziom w ich codziennym życiu.

Nasze szczere współczucie przekazujemy bliskim, krewnym i przyjaciołom Hansa Riegla. Życzymy im potrzebnej siły i wiary, by przezwyciężyć ból po jego stracie.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Używasz przestarzałej przeglądarki. Uaktualnij przeglądarkę, żeby strona mogła się prawidłowo wyświetlać.