Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!
10.02.2014

Najlepszy Produkt Roku- Wybór Konsumenta 2014

Haribo Funny Cubes (Uśmiechnięte Buźki) zdobyły srebrny medal w kategorii słodycze nieczekoladowe w ogólnopolskim badaniu konsumenckim Najlepszy Produkt – Wybór Konsumenta 2014.

Funny Cubes zostały docenione przez konsumentów za ciekawą i zabawną formę oraz wieloowocowe smaki, ukryte w uśmiechniętych, kolorowych kostkach w kształcie buziek. Konsumenci docenili również innowacyjną konsystencję produktu, łączącą cechy rozciągliwego żelka i miękkiej, puszystej pianki.

Najlepszy Produkt – Wybów Konsumenta 2014 to trzecia edycja ogólnopolskiego badania konsumenckiego, mającego na celu wyłonić najlepsze nowe produkty FMCG, które pojawiły się na rynku od września 2012 do września 2013 roku. W rankingu uwzględniono ponad 300 produktów zgłoszonych przez producentów. Badanie zostało przeprowadzone przez instytut GFK Polonia z zastosowaniem metody CAWI (Computer Assisted Web Interviewing) na reprezentatywnej próbie 1100 respondentów. Organizatorem badania  ,,Najlepszy Produkt  – Wybór Konsumentów 2014” jest Wydawnictwo Gospodarcze Sp. z o.o.  – wydawca miesięcznika „Wiadomości Handlowe”.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Używasz przestarzałej przeglądarki. Uaktualnij przeglądarkę, żeby strona mogła się prawidłowo wyświetlać.