Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

Firma HARIBO staje się mobilna

Jako pierwszy producent słodyczy HARIBO udostępnia w 2009 roku aplikację w App-Store. Aplikacja z misiami krótko była jedyną aplikacją HARIBO, ponieważ ogromny sukces skłonił firmę do opracowywania rok później, równolegle do relaunchu COLOR-RADO, kolejnych własnych aplikacji i opublikowania ich.

Podczas gdy w przypadku aplikacji z MISIEM można było wirtualnie zjadać słodkie żelki, w aplikacji COLOR-RADO chodzi o prędkość i zwinność przy budowie wieży z produktów COLOR-RADO. Oba nowe produkty - kolorowe WAMPIRKI i KONFEKCJA KARMELOWA mieszanki COLOR-RADO dostarczają przy tym dodatkowych punktów.

Pod koniec 2010 roku nastąpiła aktualizacja aplikacji z MISIEM – uzupełnienie umożliwia przesypanie torebki z misiami via Bluetooth na drugi iPhone lub iPod Touch. Poprzez lekkie potrząśnięcie urządzenia łączą się i można dzielić się misiami HARIBO z przyjaciółmi!

Aplikacja ożywia markę i nadaje jej emocjonalnego ładunku. Młodzi konsumenci i fani techniki przywiązują się do marki grając, zatem aplikacje mobilne będą nadal stosowane jako instrument marketingowy.

HARIBO W APLIKACJI

App

Aplikacje HARIBO na Twój iPhone!

Przejdź do App-Store!

Używasz przestarzałej przeglądarki. Uaktualnij przeglądarkę, żeby strona mogła się prawidłowo wyświetlać.