Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

Jakość – absolutny priorytet

Qualität

HARIBO stawia bardzo wysokie wymagania co do jakości surowców stosowanych w swoich produktach. Z tego powodu pod koniec 2017 roku wszystkie zakłady produkcyjne HARIBO na całym świecie otrzymały certyfikat FSSC 22000 (Food Safety System Certification 22000), który cieszy się dużym uznaniem w handlu międzynarodowym i oznacza najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa w całym łańcuchu produkcji i dostaw.
„Jakość” składa się z wielu pojedynczych elementów. Z jednej strony, najwyższej klasy surowce niezbędne są do stałego zapewniania przekonującej jakości. Z drugiej strony, niezbędna jest skrupulatna kontrola całego procesu produkcji – i to na najwyższym poziomie technologicznym. Ponadto, szczególnie ważne jest dla nas, aby każdy pracownik wspierał jakość naszych produktów poprzez swoje osobiste zaangażowanie. Naszym partnerom handlowym oferujemy stałe doradztwo w zakresie prawidłowych warunków przechowywania naszych produktów, tak aby towary HARIBO nie straciły na jakości, gdy trafiają na regał sklepowy.


Podsumowując można powiedzieć, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby pozostać wiernymi naszej filozofii „przede wszystkim jakość”.

Wyróżnienia

Używasz przestarzałej przeglądarki. Uaktualnij przeglądarkę, żeby strona mogła się prawidłowo wyświetlać.