Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

2007 – 85 lat ZŁOTYCH MISIÓW HARIBO!

85. urodziny ZŁOTYCH MISIÓW uczczono wprowadzając nową recepturę, nowy wygląd opakowań, a także dodając misiowi szczęśliwy uśmiech. W ofercie firmy pojawił się także szósty – jabłkowy – smak. Z okazji jubileuszu ZŁOTYCH MISIÓW w całych Niemczech odbyła się letnia promocja pod hasłem „ZŁOTE MISIE są bardziej owocowe”.

2007 – Chamallows - Pianki dla największych smakoszy

W połowie 2007 r., aby zapewnić spójną identyfikację marki na rynku globalnym, dokonano rebrandingu wszystkich produktów Dulcia na Chamallows HARIBO. Firma Dulcia (łac. delikatny, słodki) została założona w 1950 r. przez Grégoriusa Nuyts’a w belgijskim Deurne. W 1962 r. firma przeniosła się do miasta Kontich, gdzie czworo dzieci założyciela kontynuowało rodzinny biznes. 10 lat później pożar zniszczył zakłady produkcyjne. Tak szybko, jak to możliwe, zostały one odbudowane i wyposażone w najnowsze, jak na tamte czasy, technologie i sprzęt.

HARIBO stało się gwarantem produktów wytwarzanych tradycyjnie w Belgii i dostępnych od 2007 r. jako HARIBO Chamallows. Za dostarczanie surowców odpowiedzialne były wyłącznie certyfikowane firmy, a proces produkcyjny podlegał skrupulatnej kontroli.

PRODUKCJA

Fruchtgummi Herstellung

Jak misie trafiają do torebek!

Dowiedz się więcej o produkcji

Używasz przestarzałej przeglądarki. Uaktualnij przeglądarkę, żeby strona mogła się prawidłowo wyświetlać.