Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

2014 – HARIBO inwestuje zdecydowanie w przyszłość: z nową lokalizacją i nowym partnerem reklamowym

HARIBO kupuje teren w gminie Grafschaft

Zwrotnice nastawione na pełna sukcesów przyszłość.

W dniu 18.09.2013 wspólnicy HARIBO GmbH & Co. KG podjęli jednogłośnie decyzję o stworzeniu dodatkowej lokalizacji w gminie Grafschaft w Kraju Związkowym Rheinland Pfalz. Od tego momentu przygotowanie idą pełną parą. W związku z tym należy podkreślić otwartość i przyjazny ton podczas rozmów na wszystkich poziomach administracji oraz świata polityki w Rheinland-Pfalz.

Na terenie o wielkości 27 hektarów w Parku Innowacyjnym Rheinland, który z logistycznego punktu widzenia leży perfekcyjnie przy dojeździe do autostrady nr 61, powstaje także, poza dużym centrum logistycznym ze 100.000 miejsc paletowych i wyposażonymi w najnowsze technologie liniami produkcyjnymi na 50.000 m2, super nowoczesny budynek administracyjny z przestronnymi biurami.

HARIBO reaguje w ten sposób na ograniczone już możliwości w lokalizacji w Bonn, które nie dotyczą już jedynie produkcji, ale także części administracyjnej. Konieczny do dalszego rozwoju wzrost zatrudnienia w części produkcyjnej i administracyjnej wydaje się być nieunikniony. HARIBO stworzy w ten sposób w Niemczech ponad 300 miejsc pracy i chce równocześnie polepszyć zatrudnionym warunki pracy. Lokalizacja w Bonn i przynależna tam część administracji zakładu nie poniesie przy tym żadnych szkód.

Otwarcie nowej lokalizacji HARIBO w Niemczech / Rheinland-Pfalz, której podwaliny uczynił już Dr. Hans Riegel i potomkowie Paula Riegel, przewidziano na rok 2017.

HARIBO jest innowacyjnym i zorientowanym na przyszłość przedsiębiorstwem rodzinnym, którego produkty cieszą się na świecie coraz większym zainteresowaniem. Podążając za niedoścignionym wzorem  poprzednich generacji kierownictwa, również dzisiejszy zarząd przedsiębiorstwa postępuje bardzo odpowiedzialnie w stosunku do różnorodnych wewnętrznych i zewnętrznych grup interesów.

Obecny krok to kolejny kamień milowy w prawie już stuletniej historii przedsiębiorstwa HARIBO.

PRODUKCJA

Fruchtgummi Herstellung

Jak misie trafiają do torebek!

Dowiedz się więcej o produkcji

Używasz przestarzałej przeglądarki. Uaktualnij przeglądarkę, żeby strona mogła się prawidłowo wyświetlać.