Bízunk munkatársainkban!

Oszd meg tapasztalataidat - a közös, hosszú távú siker érdekében. Csatlakozz most a HARIBO családhoz, ahol 26 ország több mint 7000 nagyszerű kollégája dolgozik.

Csomagolási gépvezető

Üdvözlünk a HARIBO színes világában, ahol a sokoldalú munkatársak és a nagy teljesítményű berendezések biztosítják a kiváló minőséget. Tartsd a népszerű termékeinket feltöltve, miközben itt irányítod és felügyeled a legmodernebb gyártósorainkat.

A rád váró feladatok:
  • automatizált, robottechnológiával ellátott gépek kezelése
  • hatékonyság és minőség javítása, ellenőrzése
  • gépek átszerelése, egyszerűbb hibák elhárítása
  • beosztott kollégák munkájának irányítása
  • higiéniai szabályzat betartása és a munkakörnyezet, gépek tisztántartása
Az állás betöltéséhez szükséges hozzávalók:
  • középiskolai végzettség (hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny)
  • jó kommunikációs készség
  • problémamegoldó készség
  • csapatmunkára való képesség
  • kollégák irányításának képessége
  • álló munka és három műszakos munkarend vállalása
Amivel mi színesítjük munkatársaink világát:
  • biztos nemzetközi élelmiszeripari háttér
  • kiemelt alapbér
  • kiemelt műszakpótlék
  • magas havi cafeteria juttatás már próbaidő alatt is
  • évközi egyszeri nagyösszegű cafeteria
  • 13. havi fizetés
  • 100% bérlet támogatás
  • dolgozói cukorvásárlás nagyon kedvező áron
  • céges rendezvények
  • ünnepi HARIBO ajándékcsomagok
  • dolgozói mobilelőfizetés program
  • fejlődési lehetőség cégen belül
  • igényes munkakörnyezet
Küldd be online jelentkezésedet!

Legyél Te is a HARIBO család tagja. HR-es kollégáink örömmel várják online jelentkezésedet.