Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!
13.05.2018

ZŁOTO dla Mlecznych Misiów HARIBO

Wsłuchując się w potrzeby naszych najmłodszych konsumentów i ich rodziców opracowaliśmy NOWOŚĆ Mleczne Misie. W torebce kryją się pyszne żelki w 6 owocowych smakach: jabłkowym, truskawkowym, cytrynowym, pomarańczowym, wiśniowym i malinowym wypełnione aż w 20% sokiem owocowym i otulone puszystą pianką o smaku mleka.

30.10.2017

Oświadczenie HARIBO w sprawie materiałów opublikowanych w programie „MARKENCHECK” stacji telewizyjnej WDR w dniu 16.10.2017

W związku z ukazaniem się materiału dotyczącego naszej firmy w programie „MARKENCHECK” w niemieckiej telewizji WDR, poniższym oświadczamy, iż:

02.07.2015

II edycja HARIBO Optimist Cup zakończona

Już po raz drugi HARIBO Optimist Cup zagościło nad Zalewem Zegrzyńskim. W weekend 27-28 czerwca w bazie Klubu Sportowego Spójnia odbyły się zawody żeglarskie pod patronatem Misia HARIBO.

08.06.2015

Rekordowy finał XIV edycji Akademii Misia HARIBO

Wystartowała kolejna edycja programu Akademii Misia HARIBO. W tegorocznej edycji konkursu Złoty Miś HARIBO zaprasza przedszkolaków i ich opiekunów do odbycia kosmicznej podróży. Program jest okazją do zdobywania wiedzy i rozwijania indywidualnych umiejętności poprzez inspirującą zabawę. Przedszkola mogą zgłaszać swój udział w konkursie do 3 marca br.

26.01.2015

Wystartowała XIV edycja konkursu Akademii Misia HARIBO

Wystartowała kolejna edycja programu Akademii Misia HARIBO. W tegorocznej edycji konkursu Złoty Miś HARIBO zaprasza przedszkolaków i ich opiekunów do odbycia kosmicznej podróży. Program jest okazją do zdobywania wiedzy i rozwijania indywidualnych umiejętności poprzez inspirującą zabawę. Przedszkola mogą zgłaszać swój udział w konkursie do 3 marca br.

21.07.2014

Zwycięzcy regat HARIBO Optimist Cup

W ostatni weekend czerwca nad Zalewem Zegrzyńskim odbyły się regaty HARIBO Optimist Cup dla żeglarzy z grupy A i B. Po siedmiu wyścigach wyłoniono zwycięzców obu grup.

20.05.2014

Rekordowy finał XIII edycji Akademii Misia Haribo

Zakończyliśmy właśnie XIII edycję konkursu w ramach naszego programu edukacyjnego Akademia Misia Haribo.W tegorocznej edycji konkursu wzięła udział rekordowa liczba przedszkoli, bo aż 2400 placówek.

07.04.2014

Funny Cubes i Pandas od HARIBO Produktem Roku 2014

Sympatyczne misie z HARIBO Pandas oraz kolorowe kostki z uśmiechniętymi buźkami, HARIBO Funny Cubes, zostały nagrodzone w badaniu konsumenckim Produkt Roku. Wybór Konkusmentów 2014.

10.02.2014

Najlepszy Produkt Roku- Wybór Konsumenta 2014

Haribo Funny Cubes (Uśmiechnięte Buźki) zdobyły srebrny medal w kategorii słodycze nieczekoladowe w ogólnopolskim badaniu konsumenckim Najlepszy Produkt – Wybór Konsumenta 2014.

17.01.2014

Zapraszamy przedszkola do wzięcia udziału w XIII edycji Akademii Misia Haribo

Uwaga! Wszystkie Przedszkola zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu w ramach naszego programu edukacyjnego Akademia Misia Haribo. Tegoroczny konkurs ”Poznaj Świat z Misiem Haribo” ma na celu rozwijanie twórczego myślenia i pogłębianie ciekawości poznawczej świata u dzieci w wieku przedszkolnym.

15.10.2013

Współwłaściciel HARIBO, dr Hans Riegel, zmarł w wieku 90 lat

Z głębokim smutkiem przekazujemy wiadomość, że 15 października w Bonn w wieku 90 lat zmarł dr Hans Riegel. Po udanym usunięciu niezłośliwego guza mózgu odbywał rehabilitację i znalazł się na dobrej drodze do wyzdrowienia. W następstwie niewydolności serca zmarł jednak nagle i nieoczekiwanie.

03.07.2013

XII edycja Akademii Misia Haribo zakończona: zwycięzcy wyłonieni, nagrody rozdane

Kilogramy wykorzystanych i zagospodarowanych ponownie odpadów, ponad 820 placówek bioracych udział w konkursie, kilka tysięcy nadesłanych prac konkursowych oraz wzrost świadomości ekologicznej dzieci to efekty XII edycji Akademii Misia Haribo.

26.06.2013

Nowy sezon w Szkółce Żeglarskiej otwarty

Dzieci z Klubu Sportowego „Spójnia-Warszawa”, który wspiera firma Haribo, zainicjowały kolejny sezon żeglarski. Podczas inauguracji nowego sezonu, młodzi adepci sztuki żeglarskiej dzielnie sterowali małymi żaglówkami, wykonali profesjonalne węzły żeglarskie, a następnie oddali się wspólnej zabawie z rodzicami, instruktorami i zaproszonymi gośćmi.

12.02.2013

Zapraszamy do udziału w XII edycji Akademii Misia Haribo

W tym roku Miś Haribo hasłem „Segregujesz? Nie marnujesz” zachęca maluchy do dbałości o środowisko poprzez selektywną zbiórkę odpadów. W ten sposób firma Haribo pragnie rozwijać świadomość ekologiczną u najmłodszych. Konkurs rozpoczyna się już 25 lutego 2013 r.

12.06.2012

Konkurs Akademii Misia Haribo rozstrzygnięty

Niemal 600 przedszkoli i szkół wzięło udział w konkursie XI. edycji Akademii Misia Haribo – to ponad dwa razy więcej w porównaniu z poprzednią edycją programu. Na zwycięskie placówki czekają już nagrody, m.in. wyjazd na zieloną szkołę, ekologiczne wycieczki, aparaty fotograficzne, piaskownice, a także książki i albumy przyrodnicze oraz materiały edukacyjne Akademii Misia Haribo.

28.05.2012

Euro-słodkości od Haribo

Im bliżej do Euro 2012, tym większe emocje towarzyszą organizatorom, piłkarzom, ale przede wszystkim – kibicom. To właśnie do nich Haribo kieruje swoją nową ofertę – limitowaną serię żelków i gum rozpuszczalnych z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012.

16.04.2012

Jak wychować dziecko w duchu ekologii?

Żyjemy w czasach, kiedy troska o środowisko naturalne przestaje być wyłącznie domeną ekologów. Dziś – w dobie globalizacji, sprawy wagi światowej rozstrzygane są na lokalnym gruncie, a my zaczynamy rozumieć, że dbanie o środowisko naturalne ma bezpośrednie przełożenie na jakość naszego życia w przyszłości. Jaką rolę w budowaniu ekologicznej świadomości mogą odgrywać dzieci?

24.02.2012

Rusza XI edycja Konkursu Akademii Misia Haribo

Tym razem Akademia Misia Haribo otwiera sie na ekologie i uczy dzieci, jak oszczedzac energie. Projekt ma byc odpowiedzia na ogloszenie przez ONZ roku 2012 Miedzynarodowym Rokiem Zrównowazonej Energii dla Wszystkich Ludzi.

14.02.2012

Wielkanocna dawka optymizmu

Wielkanoc to czas radości. Świat odżywa po długiej, mroźnej zimie, a nas cieszy każda oznaka nadchodzącej wiosny: pierwsze pąki na drzewach, promienie słońca albo… nowe, kolorowe niespodzianki od Haribo, dzięki którym nasza Wielkanoc będzie jeszcze bardziej wiosenna.

Używasz przestarzałej przeglądarki. Uaktualnij przeglądarkę, żeby strona mogła się prawidłowo wyświetlać.