Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!
17.01.2014

Zapraszamy przedszkola do wzięcia udziału w XIII edycji Akademii Misia Haribo

Uwaga! Wszystkie Przedszkola zapraszamy do wzięcia udziału w XIII edycji konkursu w ramach naszego programu edukacyjnego Akademia Misia Haribo. Tegoroczny konkurs ”Poznaj Świat z Misiem Haribo” ma na celu rozwijanie twórczego myślenia i pogłębianie ciekawości poznawczej świata u dzieci w wieku przedszkolnym.

Przedszkola biorące udział w konkursie otrzymają bezpłatny zestaw kreatywny z grą planszową, który umożliwi dzieciom w angażujący sposób poznanie różnorodności kultur i obyczajów na świecie.
W skład zestawu wchodzi komplet materiałów dydaktycznych do przeprowadzenia zajęć, który bezpłatnie wyślemy do wszystkich przedszkoli biorących udział w konkursie.Liczba zestawów jest ograniczona.
Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu wizytówki Polski w formie kolażu, który przedstawi najbardziej charakterystyczne elementy naszej kultury, obyczajów czy krajobrazu.
Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem oraz zarejestrować się na stronie:

www.akademiaharibo.pl

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody, m.in.:

  • dla dzieci:
    organizacja balu z Misiem Haribo, zaproszenie do redakcji National Geographic i spotkanie z Martyną Wojciechowską: redaktor naczelną National Geographic Traveler, książki o podróżach i zwierzętach, gry oraz plecaki Haribo
  • dla przedszkoli:
    kupony na wyposażenie sal przedszkolnych
  • dla nauczycieli:
    czytniki e-booków.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Używasz przestarzałej przeglądarki. Uaktualnij przeglądarkę, żeby strona mogła się prawidłowo wyświetlać.