Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!
07.04.2014

Funny Cubes i Pandas od HARIBO Produktem Roku 2014

Sympatyczne misie z HARIBO Pandas oraz kolorowe kostki z uśmiechniętymi buźkami, HARIBO Funny Cubes, zostały nagrodzone w badaniu konsumenckim Produkt Roku. Wybór Konkusmentów 2014.

HARIBO Pandas i HARIBO Funny Cubes to nowości produktowe  od HARIBO, które bardzo szybko podbiły serca zarówno smakoszy pianek jak i żelków. Smakołyki przekonały konsumentów ciekawym kształtem oraz pysznymi, soczystymi i wyrazistymi smakami.

Funny Cubes to mieszanka kolorowych kostek z uśmiechniętymi buźkami dostępnych w czterech owocowych, intensywnych i orzeźwiających  smakach. HARIBO Pandas to natomiast pianko-żelki w kształcie uwielbianych Misiów Panda o niespotykanym waniliowo-jagodowym smaku. W obydwu produktach konsumenci docenili także innowacyjną konsystencję produktu, łączącą cechy rozciągliwego żelka i miękkiej, puszystej pianki.

Produkt Roku. Wybór Konsumentów 2014 to dziesiąta, jubileuszowa edycja projektu skierowanego do producentów i dystrybutorów produktów branży FMCG, mająca wyłonić nowe albo innowacyjne produkty, które pojawiły się na rynku w 2013 roku. Osią projektu jest badanie konsumenckie  przeprowadzane techniką PAPI i CAWI na grupie 5000 osób wybierających produkt roku. Produkty uznane przez konsumentów za najlepsze w swoich kategoriach otrzymują prawo posługiwania się logotypem Produkt Roku. Wybór Konsumentów 2014.


NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Używasz przestarzałej przeglądarki. Uaktualnij przeglądarkę, żeby strona mogła się prawidłowo wyświetlać.