Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

ÇOCUK YA DA BÜYÜK OL, HARIBO´YLA MUTLU OL.

HARIBO, 1993 yılından beri Jelly, Marshmallow üreten ve dünyada tanınan Pamir Gıda´nın %100´ünü satın alarak 2001 yılında „HARIBO Türkiye“ olarak üretim yapmaya başlamış, 2004 yılı Kasım ayında ise Istanbul/Hadımköy´de en yeni ve modern üretim tesisini faaliyete geçirmiştir. 

Türkiye fabrikasında 550 kişi istihdam eden ve Asya, Afrika, Avrupa, Amerika, Uzak Doğu bölgelerine 57 farklı ülkeye ihracat yapan HARIBO Türkiye, yumuşak şeker üretiminde uzman ekibi ile yüzlerce çeşit ürün üretmektedir.

94 yıldır bütün dünyanın güvendiği tatlarla küçük-büyük herkesin beğenisini kazanan HARIBO, yeni tesislerinde en lezzetli, en güzel ürünlerini Türk halkı için üretmenin gururunu yaşamaktadır.

HARIBO, 2003 yılında şekerleme pazarına dair yapılan Avrupa´nın en büyük tüketici araştırmasında, „Avrupa´nın en güvenilen markası“ seçilmiştir.

Buna ek olarak Türkiye genelinde alışveriş merkezlerinde bulunan 95´e yakın ÇOOK ŞEKER mağazasında da, HARIBO lezzetine ulaşmak mümkündür.

ÜRETİM

Fruchtgummi Herstellung

Altın ayıcıklar bu şekilde poşetlere doldurulur!

Üretim hakkında daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız

Eski bir tarayıcı kullanmaktasınız. Bu web sayfasının doğru şekilde gösterebilinmesi için lütfen güncel bir tarayıcına geçiniz.