Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

Geleceğine HARIBO Türkiye’de başlaman için yola çıktık!

Eğitim ve gelişim odağıyla…
“HARIBO’da ilk 100 gün” oryantasyon sürecimiz sayesinde gerekli eğitimler verilir, çalışanın gelişim ihtiyacı karşılanır, takip edilir, koordine edilir. Çalışanın ilk günden itibaren öğrendiklerini uygulaması için zemin hazırlanır.

 

Alanında uzmanlık amacıyla…
Uzmanlığınızı geliştirmek için fırsatlar yakalarsınız. Beceri ve yeteneklerinizi kullanıp, ilgili departmanlar içinde kısa zamanda aktif rol oynarsınız.

 

İstikrarlı ve iş güvencesi altında çalışma sözüyle…
Kariyerine HARIBO Türkiye’de başlamak demek uzun yıllar sürecek bir iş ilişkisine ilk adımı atmak demektir. HARIBO’yu rakiplerinden farklı kılan en önemli özellik çalışan bağlılığın yüksek olmasıdır.

 

HARIBO Türkiye olarak yeni mezunlara ve  başlangıç seviyesindeki adaylara profesyonel ortamda sürekli gelişebilecekleri bir kariyer yolculuğu sağlamayı hedefliyoruz.

Başvuru Koşulları

Ortak değerlere sahip olmanın önemini anlayan, ekip ruhuna, sorumluluk ve kalite bilincine inanıyorsanız HARIBO’nun dünyasına adım atmak için hazırsınız!

Yeni mezun ve başlangıç seviyesi işe alımlarının büyük oranını mühendislik fakültesi mezunları oluşturmaktadır.  Departman ihtiyaçları doğrultusunda diğer birimlerimize de işe alım yapılmaktadır. Aşağıdaki linkten başvurularınızı gerçekleştirebilir ya da  adresine özgeçmişinizi mail olarak iletebilirsiniz.  Başvurularınızdaki bilgilerin güncel olması önemlidir.

Değerlendirme Süreci

Tarafımıza ulaşan özgeçmişler incelendikten sonra uygun olan başvurular; yüz yüze mülakat, İngilizce sınavı, kişilik envanter testi ve teknik bilgi testlerini  içeren yöntemlerle değerlendirilir.

İş ilanları için tıklayınız

HARIBO Türkiye Çalışan Hikayesi

Adil Mutlu - Depo Stok kontrol Uzmanı
Eski bir tarayıcı kullanmaktasınız. Bu web sayfasının doğru şekilde gösterebilinmesi için lütfen güncel bir tarayıcına geçiniz.