Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

HARIBO Türkiye’nin kariyer dünyasına hoşgeldiniz..

Dünyada yumuşak şeker kategorisinde pazar lideri olan ve ALTIN AYICIK ile tüm gönülleri fetheden HARIBO, 2001 yılında Türkiye’de kendi fabrikası ile üretim yapmaya  başladığından beri, sadece on iki yıl içinde Türkiye’de de pazar lideri konumuna geldi. Hadımköy’deki tesisimizde ülkemizin dışında 55 farklı ülkeye ihracat yaparak çocuk ya da büyük herkesi mutlu ediyoruz.

Şirketimizin istikrarlı büyümesi sayesinde çalışanlarımıza güvenli bir gelecek vaadediyor, Yönetim Kurulumuzun İNSAN’a değer veren felsefesi ile onları destekliyoruz. Çünkü HARIBO Türkiye’nin başarısının ardında, işine bağlı, çalışkan ve ayakları yere basan çok güçlü bir ekip var!

HARIBO Türkiye ailesine katıldığım 2015 senesinden beri  bu desteği kendim de her gün hissediyorum ve en sevdiğim HARIBO değeri olan “ÇOCUKSU SEVİNÇ”in bir savunucusu olarak İnsan Kaynakları politikamızı buna göre şekillendirmekten gurur duyuyorum.

Her gün ilk günkü heves ile 500’den fazla HARIBO Türkiye çalışanının kalbine dokunan İnsan Kaynakları ekibimiz ile birlikte sizleri HARIBO Türkiye’nin renkli ve mutlu dünyasına davet ediyorum.

Aslı Atasoy 
İnsan Kaynakları Grup Müdürü


HARIBO Türkiye’deki tatlı kariyerinize başlama imkanları

Eski bir tarayıcı kullanmaktasınız. Bu web sayfasının doğru şekilde gösterebilinmesi için lütfen güncel bir tarayıcına geçiniz.