Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

Sıkça Sorulan Sorular

Başvurmak istediğim bölümde açık pozisyon yoksa yine de nasıl başvurabilirim?
İlgilendiğiniz departman/pozisyonla ilgili aktif arayışımız yok ise özgeçmişinizi ilgilendiğiniz departman ve pozisyonu belirterek info@haribo.com adresine gönderebilirsiniz. Özgeçmişleriniz aday havuzumuzda toplanır, ilgili pozisyonun açılması durumunda değerlendirmeye alınır.

 

HARIBO Türkiye’de eğitim fırsatları nedir?
Oryantasyon sürecinden başlayarak, mesleki, kişisel ve teknik gelişimi hedef alan tüm kariyer yolculuğunuzu destekleyecek şekilde eğitimler planlanmaktadır.

 

HARIBO Türkiye’de çalışan beklentileri nasıl ölçülüyor?
Çalışanlarımıza yakın olmak, mutluluk ve performanslarını yüksek seviyede tutabilmek amacıyla, her ayın ilk gününde 1. ayını dolduran tüm çalışanlarımızla toplantılar düzenliyor, çalışan memnuniyet anketi, performans değerlendirmesi gibi platformlarda çalışanlarımızın geribildirimlerini alıyoruz.


Stajım bittikten sonra
HARIBO Türkiye’de çalışabilir miyim?
Süreç her iki taraf için olumlu sonuçlanırsa ve ihtiyaçlar doğrultusunda belirli süreli ya da tam zamanlıolarak çalışmalarını talep edebiliriz.

 

Mülakat aşamasında olumsuz geri dönüş aldım. Tekrar başvuru yapabilir miyim?
Adaylarımızın farklı pozisyonlar için kriterleri karşılaması durumunda tekrar başvuru yapabilirler.

 

 

 

Eski bir tarayıcı kullanmaktasınız. Bu web sayfasının doğru şekilde gösterebilinmesi için lütfen güncel bir tarayıcına geçiniz.