Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

Kvalita - naše nejvyšší přikázání

Qualität

Společnost HARIBO klade na kvalitu surovin používaných pro výrobu svých produktů velmi vysoké požadavky. Všechny výrobní závody HARIBO po celém světě mají proto od konce roku 2017 certifikaci podle FSSC 22000 (Food Safety System Certification 22000), která je vysoce uznávaná na poli mezinárodního obchodu a zaručuje nejvyšší úroveň standardů kvality a bezpečnosti v rámci celého výrobního a dodavatelského řetězce.
„Kvalita“ se skládá z celé řady jednotlivých složek. Nepostradatelné jsou jednak prvotřídní suroviny, které zajišťují trvale vysokou kvalitu. Za druhé je nezbytné s maximální důkladností kontrolovat celý proces výroby, a to s využitím technologií na té nejvyšší úrovni. Kromě toho je pro nás velmi důležité, aby každý jednotlivý zaměstnanec podporoval svým osobním nasazením úroveň kvality našich produktů. Našim obchodním partnerům poskytujeme neustále poradenství ohledně správných podmínek pro skladování našeho zboží, tak aby ani v regálech nedošlo ke zhoršení jeho kvality.


Souhrnně lze říci, že děláme maximum pro to, abychom zachovávali svou filozofii „Především kvalita“.

Používáte zastaralou verzi prohlížeče. Proveďte prosím aktualizaci prohlížeče, aby bylo možno tuto webovou stránku správně zobrazit.