Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

Kvalita - naše nejvyšší přikázání

Qualität

HARIBO klade vysoké požadavky na jakost surovin na výrobu svých výrobků. Proto nikoho nepřekvapí, že značka HARIBO byla již podeváté zvolena nejdůvěryhodnější cukrovinkou v Německu a stále získává další zlaté medaile DLG. Kromě toho jsou všechny podniky HARIBO v Německu certifikovány podle IFS (International Food Standard), hodnocení týkajícího se bezpečnosti a kvality výrobků, vydávané spolkem pro technickou kontrolu TÜV, ve vyšším stupni („Higher Level“),
 
„Kvalita“ se skládá z celé řady jednotlivých částí. Na jedné straně jsou nezbytné prvotřídní suroviny, aby bylo možno dodávat přesvědčivou kvalitu. Na druhé straně je nutné kontrolovat velice pečlivě celý výrobní proces – a to na nejvyšší technologické úrovni. Kromě toho je pro nás zvláště důležité, aby každý jednotlivý spolupracovník svým osobním nasazením podporoval úroveň kvality. Naše obchodní partnery neustále školíme ohledně správného skladování našich výrobků tak, aby ani v regálech nedošlo ke snížení kvality.
Shrneme-li vše, můžeme říci, že naším prvotním cílem je zachovat naši filozofii „Především kvalita“.

Ocenění

Používáte zastaralou verzi prohlížeče. Proveďte prosím aktualizaci prohlížeče, aby bylo možno tuto webovou stránku správně zobrazit.