Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

Chtěl bych se zeptat…

Možná najdete odpověď na Váš dotaz hned!

Připravili jsme pro vás odpovědi na nejčastěji kladené dotazy.

Co se skrývá pod názvem HARIBO?

HARIBO znamená HAns RIegel BOnn. Hans Riegel je zakladatel firmy. Narodil se v roce 1898 ve Friesdorfu (městská část Bonnu). V roce 1920 pojmenoval nově založený podnik v Bonnu pod akronymem svého jména a sídla, města Bonn.

Je možno zakoupit jen jeden druh ZLATÝCH MEDVÍDKŮ HARIBO?

Goldbären in einer Geschmacksrichtung

V České a Slovenské republice bohužel jedno druhové Zlaté medvídky nejsou v prodeji. Jeden druh, tzn. ZLATÉ MEDVÍDKY roztříděné podle barev, můžete zakoupit výhradně v balení po 1 kg v našich podnikových prodejnách (Bonn, Solingen, Mainbernheim a Wilkau-Haßlau).

Mohu výrobky ze směsi KONFEKTŮ zakoupit v jednom druhu?

Známé KONFEKTY HARIBO mají stejně jako ZLATÍ MEDVÍDCI již dávno kultovní postavení. A stejně jako u ZLATÝCH MEDVÍDKŮ se nás stále znovu ptáte, zda se dají zakoupit jednotlivé druhy konfektů roztříděné podle jednotlivých barev v jednom balení.

V našich pln

Z jaké rostliny se získává lékořice?

FAQ Süssholz

Lékořice se získává z kořene lékořice lysé (Glycyrrhiza glabra). Kořeny se omyjí, oloupou, vysuší, poté nastrouhají a svaří s vodou. Výsledkem je černá hustá hmota.

Z čeho se získává cukr, který se používá při výrobě výrobků HARIBO?

Cukr, který dnes známe jako běžnou potravinu a který se také používá v průmyslové výrobě, se vyrábí z cukrové řepy. Teprve v polovině 18. století bylo objeveno, že cukrová řepa vykazuje vysoký obsah cukru.

Jaké barvy a příchutě mají ZLATÍ MEDVÍDVCI?

Nabízí firma HARIBO prohlídky svých závodů?

Pro výrobu výrobků HARIBO platí extrémně vysoké hygienické standardy a standardy jakosti podle mezinárodních norem. Tento tzv. „International Food Standard“ (IFS) slouží k zajištění maximální míry bezpečnosti potravin pro spotřebitele. Abychom tento standard byli schopni zaručit, musíme chránit celý výrobní proces a návštěvy ve výrobních závodech nejsou možné.

Nenašli jste odpověď na svou otázku? Náš spotřebitelský servis je vám kdykoli k dispozici. Zde přejdete na kontaktní formulář.

Používáte zastaralou verzi prohlížeče. Proveďte prosím aktualizaci prohlížeče, aby bylo možno tuto webovou stránku správně zobrazit.