Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

2012 – Uued lahendused Haribo fännidele

HARIBO uus rakendus ühendab mängu ja lusti igapäevaste kasulike lisandväärtustega!

Ilmaennustus, KULDKARU kullerteenus, foto mälestuseks või sekka lõbusad mängud – HARIBO Kuldkaru täidab kõiki neid funktsioone ühes ainsas tasuta rakenduses. Pärast HARIBO rakenduse 2012. aasta mais edukat turuletoomist Apple'i iOS süsteemidel on see meelelahutust pakkuv rakendus 2013. aasta veebruarist kättesaadav ka Android operatsioonisüsteemidega nutitelefonidel.

Rakenduse tähelepanu keskpunktis on kõigiti armastatud HARIBO Kuldkaru (3D animeeritud tegelasena), kes täidab mobiilside lõppseadmel alati heas tujus sõbra ja teekaaslase rolli. Kotiga kaasas on tal seejuures rida huvitavaid ja kasulikke funktsioone, mis lisavad mängulist särtsu kasutaja argipäeva.

Uus HARIBO rakendus hõlmab täisväärtusliku ilmarakenduse funktsiooni. Selleks et ilmaennustus oleks usaldusväärne, kasutab HARIBO rakendus MeteoGroupi ilmaandmeid. Rakenduste alal kogenud ilmastikueksperdid töötavad WeatherPro näol välja turu edukaima ilmarakenduse.

HARIBO Kuldkaru kutsub ka kujult lõbusa mängukaaslasena suuri ja väikseid sõpru endaga mängima! Ta reageerib ekraani puudutusele mitmesuguste animatsioonidega. Nende animatsioonide järk-järgult avastamine pakub suurt rõõmu nii suurtele kui ka väikestele HARIBO fännidele.

Kas puhkusel või sõpradega teel – tänu virtuaalmaailma tehnoloogiale on HARIBO Kuldkaru igal ajal ülesvõtteks valmis! Valige lihtsalt Kuldkaru sobiv asend, kohandage ta suurus ja asetus tegelikule motiivile ning tehke pilt. Unustamatud mälestusfotod on garanteeritud. 

Ning tagatipuks veel kõigi aegade kiireim ja lihtsaim KULDKARU kullerteenus!

Teadaolevalt on HARIBO KULDKARUD saadaval kuue erineva maitsega (õun, ananass, vaarikas, maasikas, sidrun, apelsin) ja igal HARIBO fännil on oma lemmik maitse-eelistus. Selle lemmik maitse saab nüüd uue HARIBO rakendusega väga mugavalt koju kätte tellida ning seda igal ajal ja Euroopa piires kuhu iganes! Ükskõik millal ja kus teil peaks kunagi tekkima hundiisu oma lemmik KULDKARUDE järele, uue HARIBO rakendusega olete vaid paari klõpsu kaugusel mugavast ja lihtsast KULDKARU kullerteenusest.

Rõõmust õhkav HARIBO Kuldkaru nakatab hea tujuga kindlasti kogu pere!

HARIBO KULDKARUD 90 aastat – 90 aastat rõõmu ja naudingut!

Üle maailma tuntud KULDKARUD on populaarsed juba 90 aastat ning tähistavad oma auväärset 90. sünnipäeva – neid võib pidada kummikommi sünonüümiks!

Kes ei teaks legendaarseid HARIBO KULDKARUSID? Põlvkonnad armastavad neid ja on nendega suureks kasvanud. Veel tänaseni kingivad need väiksed magusad igapäevakaaslased suurtele ja väikestele maiasmokkadele kuldseid rõõmu- ja naudinguhetki. HARIBO KULDKARUD ei ole vähimalgi määral iganenud: neid on hea näksida ja nad on ka 21. sajandil maiustusteriiulis esirinnas  – dünaamiliselt uuenevalt, eesrindlikult ja karumaitsvalt pea ees edu tõotavasse tulevikku!

Kuulsa sünnipäevalapse 90. aasta juubeli puhul austab HARIBO KULDKARUSID tähelepanuväärse 200 ja 300 g pakendites piiratud koguses eriväljaandega. Oma silmatorkava ajaloolise väljanägemisega ei tõota kõneainet pakkuda mitte ainult praegune KULDKARUDE kommikott, vaid ka kaks KULDKARUDE tuntuimat nostalgilist eelkäijat aastatest 1959 ja 1979.

HARIBO avab uue tehasekaupluse Neussis

Väikesed ja suured HARIBO fännid võivad nüüd rõõmustada HARIBO uue tehasekaupluse üle. Nüüdsest on igas HARIBO tootmiskohas Saksamaal olemas ka tehasepood!

Arndt Rüsges (HARIBO juhataja), Stephan Vollmer (MAOAM tehase direktor Neussis) ja Frank Wolters (Neussi linnavalitsuse majanduse edendamise osakonna juhataja) avavad pidulikult uusima viiest HARIBO tehasekauplusest.

600 m² pind pakub ülisuurt osturõõmu nii noortele kui ka vanadele: Candybar oma lemmikmaiuste miksi kokkupanemiseks (üle 100 erineva HARIBO toote), HARIBO fännikaubad ja kogu HARIBO ning MAOAMi sortiment – üle 600 tootest koosnev valik! Vabas õhkkonnas leiab iga HARIBO fänn kindlasti kõik, mida süda ihkab!

TOOTMINE

Fruchtgummi Herstellung

Nii jõuavad Kuldkarud pakendisse!

Lähemalt tootmise kohta

Te kasutate vananenud veebilehitsejat. Veebilehe õigesti kuvamiseks uuendage veebilehitsejat.