Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

HARIBO kummikommid – koostisosad

HARIBO esitab oma toodete põhikoostisainetele kõrged nõudmised. HARIBO kasutab vaid laitmatu kvaliteediga tooraineid. Lähemat teavet selle kohta leiate siit.

Želatiin – Gummi arabicum’i aseaine

Alates 80ndatest kasutab HARIBO kummikommide tootmisel seni kasutatud Gummi arabicum’i asemel põhiainena üldjuhul seanaha keetmisest saadud želatiini. Želatiin ei sisalda rasvu ega süsivesikuid. 

Tärklis ja agar-agar

Mõne kummikommi (nt Hapukurgid või Kirsi-koola) tootmisel kasutatakse tärklist või troopilist vetikaliiki agar-agarit. Neid tooteid saavad probleemideta süüa ka taimetoitlased või islamiusulised.

Värvid – puhtalt looduslikud

Alates 80ndate lõpust saavad HARIBO tooted oma värvilise väljanägemise puuvilja- ja taimekontsentraatidest. Vajaliku värvitooni annavad mustasõstrast, apelsinist, sidrunist, leedrimarjast, punasest sõstrast, arooniast, viinamarjadest, spinatist, nõgesest, granaatõunast, mangost, porgandist, kiivist ja õunast toodetud segud.

HARIBO kombineeritud tooted

HARIBO kombineeritud tooteid toodetakse suhkrust, pruunist suhkrusiirupist, želatiinist, glükoosist, puuviljamahlast, taimede kontsentraadist ja lõhnaainetest, mis kombineeritakse lagritsaga. Eriti populaarsed on mitmekihilised kummikommist, kompvekist ja suhkruvahust valmistatud tooted.

HARIBO veiniga valmistatud kummikommid

HARIBO veiniga valmistatud kummikommid on tehtud suhkrust, želatiinist, glükoosisiirupist, dekstroosist (viinamarjasuhkrust), natukesest veinist ning sellele lisatud lõhna- ja värvainetest. Veinis sisalduv väike alkoholiprotsent aurustub keetmisel täielikult.

Tootmine

Fruchtgummi Herstellung

Nii saavad Kuldkarud pakendisse!

Lähemalt tootmise kohta

Te kasutate vananenud veebilehitsejat. Veebilehe õigesti kuvamiseks uuendage veebilehitsejat.