Diese Seiten sind für das Querformat optimiert. Bitte drehen!

HARIBO- rändnäitus „ Kuldkaruga kultusbrändiks“

Mida kõike võib veel Haribo toodetega teha lisaks nende nautimisele! Siin on näide sellest mis juhtub kui kummikarud, lagritsateod ja muud kujutised satuvad loovate kunstnike kätte. Kommid muutuvad kunstiks, tulemuseks tippmood või mugav igapäevane disain.

Kommimustriline teenõudekomplekt või lagritsatool, Venuse kuju või Tiffany stiilis lambid – seda kõike on kunst ja disain loonud lagritsatest, kummikommidest ja teistest maiustustest.
Moedisaini õppivad ülikoolitudengid Trier, Bielefeld, Graz ja Schneeberg on saanud inspiratsiooni Haribo tootevalikust fantaasiarikaste riideesemete loomiseks, mida on esitletud ka moenäitustel.

Kus seda kõik näha saab?

Rändnäitust „Haribo – Kuldkaruga kultusbrändiks“ esitleti esimest korda 2005 aastal Koblenzi linnas Ehrenbreisteni kindluses, seejärel Kulmbachis, edasi Austrias ning paljudes Saksamaa linnamuuseumites. Tulevikus on plaanis jätkata uute asukohtadega.
Lisaks muljetavaldava näituse käsitsi valmistatud eksponantidele jagatakse palju infot ka Haribo ettevõtte ja toodete ajaloost, koostisosadest ja valmistamisest, ning reklaamist.

Te kasutate vananenud veebilehitsejat. Veebilehe õigesti kuvamiseks uuendage veebilehitsejat.